250 TL Kulaklık Önerisi

ne kadar bi sürede gelecek edxprodan iyimi ve fiyat durumu nedir
2-3 günde geliyor hocam, bu site çok iyi. Bana Yurtiçi Kargo ile geldi, size de aynı şekilde gelir.

KZ ZEX Pro, EDX Pro'dan daha iyi ama daha pahalı. Siz EDX Pro ile başlayın, sesi zaten seveceksiniz. Eğer ileride değişiklik olsun isterseniz diye söyledim ZEX Pro'yu, almanız şart değil tabii ki.

2-3 günde geliyor hocam, bu site çok iyi. Bana Yurtiçi Kargo ile geldi, size de aynı şekilde gelir.

KZ ZEX Pro, EDX Pro'dan daha iyi ama daha pahalı. Siz EDX Pro ile başlayın, sesi zaten seveceksiniz. Eğer ileride değişiklik olsun isterseniz diye söyledim ZEX Pro'yu, almanız şart değil tabii ki.
Evet hocam. ZEX Pro'nun tuning'ini crinacle yapmış bu arada. Collaboration olarak "KZ x Crinacle CRN" modelini çıkarmışlar ama ZEX Pro'nun siyahı ve Crinacle logosu olanıymış sadece. Yani ZEX Pro ile aynıymış.

GGBAR (Good Guy Bad Audio Review) ile de DQ6'nın yeniden tuning'lenmişini çıkaracaklarmış. Adı DQ6S olacakmış. KZ bu tuning işini Youtuberlara bıraktı :D
bu kulaklığın genel olarak iyi olduğu konuları kalitesini ayarlarını anlatabilirmisiniz acaba yani bu kulaklığı bu fiyata en iyisi yapan nedir

Geri
Yukarı