250 TL Kulaklık ve Fare Önerisi

Sciuga

Decapat
Arkadaşlar ortalama 250 TL bütçem var, bunun biraz altında tutmayı düşünüyorum ve araştırdığım kadarıyla, önerilenler ile aşşağıdaki iki ekipmanı almaya karar verdim. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizce nasıl? Bu fiyata daha iyileri varmı yada doğru olduğunu düşünüyormusunuz. Bugün alacağım için hızlıca yorumlarınızı alayım, teşekkürler.

Kulaklık;

Mouse;

Rampage, Gamepower gibi markaları tercih etmeyin.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması aşağıda önereceğim mouslardan elinize oturanı tercih edin.

Steelseries Rival 110 (Büyük el claw, fingertip)

Corsair Harpoon RGB Pro (Küçük el palm, claw)

Hyperx Pulsefire Core (Küçük el fingertip belki claw)

Logitech G102 (Fingertip belki claw)

Kulaklık olarak Sharkoon RUSH ER3 bakabilirsiniz.

Arkadaşlar çok kararsız bıraktınız beni. Konuyu tamamen yeniliyorum, başlığı vs. yenileyemesemde.
Bana 100 TL civarlarında bir kulaklık ve fare önerin.

Fare: FPS oyunu oynamıyorum, yani illa FPS tarzında bir şey olması gerekmiyor. Orta boyutta bir elim var. 100 TL'lik bir fare arıyorum ortalama. 100 TL'den azda olabilir biraz fazla da.
Not: Fare olarak MSI Clutch GM10 hakkında ne düşünüyorsunuz, bana yakın geliyor gibi.

Kulaklık: FPS oyunu oynamıyorum. Genelde Discord gibi sesli programlarda konuşmak için alacağım. Mikrofonu önemli. Diğer taraftan kulağımı acıtmaması ve yormaması da önemli bunun dışında bir özellik aramıyorum, güzel olsun elbette. Buda 100 TL'nin üstünde biraz olabilir 120'ye kadar falan çıkabilirsiniz.

Birkaç haftadır bir kulaklık ve fare arıyorum. Bu işlerden fazla anlamadığım için genelde bilen kişilere ve bilen tanıdıklarıma soruyorum. Biri bunu al diyor biri şunu al diyor, biri bu kötü diyor artık sıkıldım gerçekten. Aradığım sadece bir tane fare ve kulaklık, başka bir şey değil.

Kalite tabikide önemli, dediğiniz gibi.
@Sylveon @Alper AKMEHMET @Silinen üye @Muhammed4747 @RexFaiL @Shiyn1x

Kulaklık olarak Plantronics Rig 400HS bakıp mouse olarak Sharkoon Shark Force Pro alınabilir.

Plantronics Rig 400HS için bilgisayarınızda 3.5 mm jack girişi yoksa dönüştürücü almanız gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Sylveon Önerdiğin fareyi çok beğendim. Özelliklerine fazla bakmadım ama ilk görüşte aşık oldum diyebilirim. Kulaklığa gelecek olursak 300 TL'lik kulaklık önermişsin ki ben 100 TL civarında bir kulaklık istiyordum, teşekkür ederim. Fare'ye yorumlar bekliyorum, güzel yorumlar gelirse yarın siparişini vericem.

@Sylveon Aga dediğin fareye bakıyordum şimdi, hepsiburada.com'dan. İki satıcı var. Birisi hepsiburada diğeri ZeTa diye bir marka. Hepsiburada'da 90 TL, ZeTa'da 85 TL. İkiside 102 TL'den düşmüş birisi %12 birisi %17. Daha ucuzunu alsam daha mı mantıklı ne diyorsunuz bu konuda?

Ek olarak MSI Clutch GM10 hakkında ne düşünüyorsun, alacağım fareden daha iyi/kötü mü?

Kulaklığı da önderdiğin Sharkoon RUSH ER3 alacağım sanırım, teşekkür ederim yardımın için.

@Sciuga benim attığım sitelerden almak daha mantıklı olur. MSI Clutch GM10 fiyatına göre iyi bir mouse alınabilir.

@Sylveon Hocam mouse için attığınız siteye baktım. 60 TL gibi bir fiyat yazıyor bu ne anlama geliyo? Çünkü çoğu sitede indirimli halleri ortalama 90/100 TL. 60 TL kafamı karıştırdı açıkcası malzemenin kötü gelmesi gibi.
Birde ek olarak Sharkoon marka önerdiğiniz mouse yerine MSI Clutch GM10 alsam daha iyi mi olur?

Son düzenleme:
Çünkü çoğu sitede indirimli halleri ortalama 90/100 TL. 60 TL kafamı karıştırdı açıkcası malzemenin kötü gelmesi gibi
Aynı ürün 🤣 Yukko güvenilir bir satıcı o konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Hangisi elinize oturacağını düşünüyorsanız onu tercih edin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı