250 TL mekanik hisli klavye önerisi

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Maksimum 250 TL mekanik hisli klavye arayışındayım.

Beklentilerim: RGB aydınlatma (tercihen tamamen kapatılabilmeli, parlaklık ayarlanabilmeli ve tek renk olmalı) , +10 tuş Anti-Ghosting özelliği. Tuşlar yassı/bitişik olmamalı.

Önerileri bekliyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konfulon V5 öneririm Hepsiburada'da 320 TL biraz daha biriktirme imkanın varsa onu alabilirsin hem de mekanik ama illa da hisli olsun istiyorsan üstteki arkadaşın dediğini tercih edebilirsin gayet güzel ve sağlam duruyor inceleyebilirsin YouTube'dan.

Çerçeve olarak bir tık geniş geldi gözüme. Biraz daha ince, zarif bir klavye tercih etmek isterim. Öneri için teşekkür ederim.
Konfulon V5 öneririm Hepsiburada'da 320 TL biraz daha biriktirme imkanın varsa onu alabilirsin hem de mekanik ama illa da hisli olsun istiyorsan üstteki arkadaşın dediğini tercih edebilirsin gayet güzel ve sağlam duruyor inceleyebilirsin YouTube'dan.
Hocam biraz araştırdım. Fiyatı 350/400 bandında. RGB aydınlatma var gibi duruyor fakat ürün özellikleri ve kullanıcı yorumlarında olmadığı yazıyor. Bana gece yetecek hafif tek renk yetiyor ama bilemedim. Birde mekanik klavye de ses sorunu ne kadar olur bilemiyorum, sorun olabilir benim için. Bunun boyutlarında mekanik hisli sessiz bir şey olsa çok güzel olur. Öneri için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı