250 TL modem önerisi

mete_

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Yattığım oda ile modem arasında sadece 1 oda var ve uyumadan önce bir telefona bakayım, 2 video izleyeyim diyorum. Videoyu 720P'de izleyemiyorum, sürekli donup donup duruyor. Artık illallah geldi. Evde ailemle yaşıyorum, 250 TL'ye kadar evin her köşesinden -hız düşürmeden- çekecek modem önerebilir misiniz?

Modemden çok anlamam da. (Kendi kullandığınız ya da çevrenizde kullanan olup da memnun kaldığı modemler önerebilirseniz daha iyi olur.) Not: Wi-Fi menzil arttırıcı aldık denedik, hiçbir işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Yattığım oda ile modem arasında sadece 1 oda var ve uyumadan önce bir telefona bakayım, 2 video izleyeyim diyorum. Videoyu 720P'de izleyemiyorum, sürekli donup donup duruyor. Artık illallah geldi. Evde ailemle yaşıyorum, 250 TL'ye kadar evin her köşesinden -hız düşürmeden- çekecek modem önerebilir misiniz?

Modemden çok anlamam da. (Kendi kullandığınız ya da çevrenizde kullanan olup da memnun kaldığı modemler önerebilirseniz daha iyi olur.) Not: Wi-Fi menzil arttırıcı aldık denedik, hiçbir işe yaramadı.
Biraz bütçe arttırabilir misiniz?

Hocam sizin ilacınız bir ruouter. Modem almanıza gerek yok modeminiz var zaten. Sizin modemden gelen interneti alıp dağıtacak bir routera ihtiyacınız var. Size önerim şudur:
Hatta alın hocam bunu modeme kabloyla bağlayacaksınız zaten ister dibine koyun ister sizin odaya daha yakın bir yere konumlandırın. Sorununuz çözülecektir.

Modem ve router nedir için şuna bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Tp-Link TD-W8961ND 300 Mbps Kablosuz N Adsl2+ Modem Router Fiyatları ve Özellikleri Son 2 Ürün Kalmış 300 mbps destekliyormuş.

Geri
Yukarı