250 TL mouse önerisi

Bütçe
100-250

475114

Decapat
Bloody Farelerin üzerinde çok tuş olduğu ve bütçeme uygun oldukları için ilgimi seçti. Çok model olduğu için karar veremiyorum. Aklımdaki en büyük soru ise fare tekerleğinin altındaki tuşlara atama yapılabiliyor mu? YouTube'da birisi yapılıyor diyor, diğeri yapılamıyor diyor. Bu benim için çok önemli. Kullanan birisi kesin olarak doğrularsa sevinirim.
Bütçem en fazla 250 lira. LOD'u az, boyutları küçük olmayan bir model varsa önerin.

Bu bütçede en iyisi Viper Mini'dir ama elinize küçük gelebilir. 20 cm ele sahibim, Claw tutuyorum gayet rahatım Viper Mini'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede en iyisi Viper Mini'dir ama elinize küçük gelebilir. 20 cm ele sahibim, claw tutuyorum gayet rahatım Viper Mini'de.

Viper Mini çok küçük olduğu için iade ettim. Elimde ciddi derece ağrı yaptı. Bana büyük ya da en azından küçük olmayan bir fare lazım.

Omron Switch + pmw 3389 sensör şu an indirimde 210 lira kupon denk getirirseniz daha uyguna gelir:
hepsiburada.com/lenovo-legion-m500-ww-oyuncu-mouse-gy50t26467-p-HBV00000NOQSB

Kağıt üzerinde santimetre olarak büyük gözükse de fare içeri oyuk olduğu için serçe parmak ve başparmak gereğinden fazla yakınlaşıyor, bu da benim elime uygun değil. Aslında bakıldığı zaman donanım olarak en iyi fare oymuş o bütçede evet ama ne yazık ki elime uygun değil.

https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-m4-cift-yonlu-rgb-gaming-mouse/
Önereceğiniz kronik sorunu olmayan, düşük Lod'lu, büyük boyutlu bir Bloody fare yoksa bu Gigabyte Aorus M4 fareyi alacağım mecburen.

Son düzenleme:
Viper Mini çok küçük olduğu için iade ettim. Elimde ciddi derece ağrı yaptı. Bana büyük ya da en azından küçük olmayan bir fare lazım.

Kağıt üzerinde santimetre olarak büyük gözükse de fare içeri oyuk olduğu için serçe parmak ve başparmak gereğinden fazla yakınlaşıyor, bu da benim elime uygun değil. Aslında bakıldığı zaman donanım olarak en iyi fare oymuş o bütçede evet ama ne yazık ki elime uygun değil.

https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-m4-cift-yonlu-rgb-gaming-mouse/
Önereceğiniz kronik sorunu olmayan, düşük Lod'lu, büyük boyutlu bir Bloody fare yoksa bu Gigabyte Aorus M4 fareyi alacağım mecburen.

Konunun başında sorduğum "tuş atama" mevzusu hakkında bilgi vermemişsin. Lod ve kronik sıkıntı hakkında da bilgi vermemişsin. Dümdüz link atıyorsun. Google'a Bloody yazıp fare bakmayı biz de biliyoruz.

Neyse Bloody'ler hakkında net veri bulamadığım için 250 liraya Gigabyte Aorus M4 aldım. Cevaplar için teşekkürler.

O zaman parayı da bize verin size yollayalım fareyi kargoyla. Ayrıca Google'a Bloody fare falan yazmadım P93 gayet iyi bir faredir. Lod sorunu yaşayan bir kullanıcı görmedim bende yaşamıyorum. Yaşarsanız iade edersiniz. Bloody'nin makro programı paralıdır.

O zaman parayı da bize verin size yollayalım fareyi kargoyla. Ayrıca Google'a Bloody fare falan yazmadım P93 gayet iyi bir faredir. Lod sorunu yaşayan bir kullanıcı görmedim bende yaşamıyorum. Yaşarsanız iade edersiniz. Bloody'nin makro programı paralıdır.

Açtığım konudaki hiçbir soruya cevap vermeyeceksen niye yok yere yorum yazıyorsun? Bu forumda insanlar parayla mı çalışıyor?

Geri
Yukarı