250 TL mouse önerisi

Bütçe
250 TL
Kötü bir mouse olduğunu söylemiyorum, zamanında çok alınan ve kullanılan bir mouse idi. G300s gibi. Fakat artık eski, sensörü de aynı şekilde. Aynı fiyat bandına daha güncel olan ve daha iyi olan Viper Mini'ya da da V2 Mini varken alınmaz.

Haklısınız bu fiyatlardaki güncel fareler elbette daha iyidir.

Fazla bir bilgim yok fakat 2 yıldır kullanıyorum ve hiçbir sorununu görmediğim bu mouse Logitech olmasıyla fazlaca öne çıkıyor. Ayrıca Logitech'den bahsediyoruz düzgün bir kullanımda ömürlük.

Markaya hiç bakmayın. Corsair'in çok iyi ürünlerinin olduğunu herkes bilir. Ama adamlar HS35 gibi bir çöp yapmışlar. HyperX, Stinger Core çöpünü yapmış. ASUS'un da çok kötü modelleri var. Aynı şekilde Gigabyte, MSI... Yani bu Logitech kesin kalitelidir diye bir şey yok.

Aynı bütçeye viper mini alınıyorken 10 senelik eski sensörlü bir mouse önermeniz ilginç.

Bu model 10 yıl önce mi üretildi? Bu konuda bilgim yok. Kendim kullanıyorum uzun süredir herhangi bir problem yaratmadı. Ne zaman tanıtıldı bilmiyorum ama eski model ise bile geride kalır bir yanını hissetmedim açıkçası. Viper mini dediğiniz modelin kullanımını tecrübe etmedim bu nedenle yorum yapamıyorum. Kullansam belki daha çok severdim bilemiyorum.

Bu model 10 yıl önce mi üretildi? Bu konuda bilgim yok. Kendim kullanıyorum uzun süredir herhangi bir problem yaratmadı. Ne zaman tanıtıldı bilmiyorum ama eski model ise bile geride kalır bir yanını hissetmedim açıkçası. Viper mini dediğiniz modelin kullanımını tecrübe etmedim bu nedenle yorum yapamıyorum. Kullansam belki daha çok severdim bilemiyorum.
Model 10 yıl önce üretilmedi hocam, kullandığı sensör eski. Bazı kronik problemleri de var. Fiyatları önerilen razer modellerine yakın olduğundan ve sensör ile diğer performans özellikleri viper Mininin daha iyi olduğundan viper mini tercih etmek daha mantıklı.

Model 10 yıl önce üretilmedi hocam, kullandığı sensör eski. Bazı kronik problemleri de var. Fiyatları önerilen razer modellerine yakın olduğundan ve sensör ile diğer performans özellikleri viper Mininin daha iyi olduğundan viper mini tercih etmek daha mantıklı.

Bu model nasıldır viper mini modeline kıyasla? Yakın zamanda itopya indirimle sattı. Almakla iyi mi ettik bilemedim.

Geri
Yukarı