250 TL mouse önerisi

3r4y89

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde 250 TL bütçem var, FPS oyunları için sensörü iyi bir mouse almak istiyorum. Aklımda HyperX PulseFire FPS Pro vardı ama onun fiyatı 300'den aşağı düşmüyor o kadar da bütçem yok. Benzer özelliklerde daha ucuza alabileceğim uygun fiyatlı bir mouse önerebilir misiniz? Claw-palm arası bir mouse tutuşum var ama Claw'a daha yakın 😅 Daha önce Logitech G300S kullandım sol tıkı çift tıklamaya başladı o yüzden logitech'e karşı ön yargılarım var. Şuan ise Bloody Rt5A Bluetooth kullanıyorum o yüzden kablolu bir mouse'a geçmek istiyorum.

Son düzenleme:
Gigabyte Aorus M3'e bakabilirsiniz. En son itopya'da 203TL'ye görmüştüm.
Teşekkürler öneriniz için, fakat itopya'da stoklarda kalmamış diğer sitelerde de fiyatları bir hayli yüksek. Acaba M3-M4 ne gibi farkları var bu mouse modelinde hangisini önerirsiniz ? Pahalı olan her zaman daha mı iyidir ?

Merhaba, elimde 250 TL bütçem var, FPS oyunları için sensörü iyi bir mouse almak istiyorum. Aklımda HyperX PulseFire FPS Pro vardı ama onun fiyatı 300'den aşağı düşmüyor o kadar da bütçem yok. Benzer özelliklerde daha ucuza alabileceğim uygun fiyatlı bir mouse önerebilir misiniz? Claw-palm arası bir mouse tutuşum var ama Claw'a daha yakın 😅 Daha önce Logitech G300S kullandım sol tıkı çift tıklamaya başladı o yüzden logitech'e karşı ön yargılarım var. Şuan ise Bloody Rt5A Bluetooth kullanıyorum o yüzden kablolu bir mouse'a geçmek istiyorum.
Bende mouse alacağım. Epey zamandır araştırdım ve bu fiyat aralığında çoğunlukla Steelseries Rival 110 önerildi, bunu almaya karar verdim bende. Ama işte şuan bayram gireceğiz erkenden sipariş vermek istemedim. Bu arada incehesap.com da Cuma günleri gaming gecesi oluyormuş belirlenen ürünlerde, belirlenen saatlerde indirim oluyormuş. Sonraki cumayı takip et derim ben.

Kullanıyorum, eliniz büyük değilse güzel bir mouse.
Bunu inceledim ama çok hoşuma gitmedi görünüş itibariyle teşekkürler gene de.
Bende mouse alacağım. Epey zamandır araştırdım ve bu fiyat aralığında çoğunlukla Steelseries Rival 110 önerildi, bunu almaya karar verdim bende. Ama işte şuan bayram gireceğiz erkenden sipariş vermek istemedim. Bu arada incehesap.com da Cuma günleri gaming gecesi oluyormuş belirlenen ürünlerde, belirlenen saatlerde indirim oluyormuş. Sonraki cumayı takip et derim ben.
Araştırdığım kadarıyla rival 110'da Truemove 1 sensörü kullanılıyor. Pixart 3389 sensörü ile karşılaştıracak olursak hangisi daha iyi sizce ?

Truemove 1 iyi bir sensör ama 3389 daha iyi sadece. Detaylı inceleme için şu videoya bakabilirsin istersen. 3:10'dan sonrası truemove1 sensörü anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinin boyutlarına uyacağını düşünüyorsan Rival 3 almanı öneririm.

Geri
Yukarı