250 TL Mouse Tavsiyesi

Kharon

Kilopat
Gün itibari ile emekçi farem SteelSeries Rival 100 kullanıma kapanmış durumda. Rival 100 boyutunda, ağır olmayan, ne çok küçük ne çok büyük, oyuncu klasmanına giren ve maksimum 250₺ (belki esnetilebilir) mouse önerilerinizi bekliyorum. Aslında bulabilsem Rival 100 almayı düşündüm tekrardan fakat satan bir yer bulamadım doğru düzgün. Genelde FPS, MOBA ve singleplayer oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gün itibari ile emekçi farem SteelSeries Rival 100 kullanıma kapanmış durumda. Rival 100 boyutunda, ağır olmayan, ne çok küçük ne çok büyük, oyuncu klasmanına giren ve maksimum 250₺ (belki esnetilebilir) mouse önerilerinizi bekliyorum. Aslında bulabilsem Rival 100 almayı düşündüm tekrardan fakat satan bir yer bulamadım doğru düzgün. Genelde FPS, MOBA ve singleplayer oyunlar oynuyorum.
Rival 110.

Benimde Rival 100 bozuldu bende arıyorum araştırıyorum şuan bana tavsiye edilenler
Razer deathadder, Rival 310. İstersen bakabilirsin Mediamarkt da deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı