250 TL oyuncu faresi önerisi

Mustafa Eroğlu

Kilopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim imza kısmında yazıyor fakat ben yine de yazayım. Şimdiki kullandığım fare MSI Kinzu V3, anakart aldığımda yanında hediye gelmişti. Çok sade bir oyuncu faresi, kaç paraya satılıyor diye baktığımda ikinci elini 250 TL'ye satıyordu birisi. Sade görüntüsüne rağmen pahalı bir fare olsa da macro atayabileceğim ve uzun süre kullanabileceğim dayanıklı bir fare almak istiyorum. Oyuncu Mouse'u alma amacım PUBG oynarken macro, kısayol ayarlamak vs. Tavsiyeleriniz neler? Bloody V7MA almayı düşünüyorum, sizce nasıl bir oyuncu faresi?

Sistem özelliklerim imza kısmında yazıyor fakat ben yine de yazayım. Şimdiki kullandığım fare MSI Kinzu V3, anakart aldığımda yanında hediye gelmişti. Çok sade bir oyuncu faresi, kaç paraya satılıyor diye baktığımda ikinci elini 250 TL'ye satıyordu birisi. Sade görüntüsüne rağmen pahalı bir fare olsa da macro atayabileceğim ve uzun süre kullanabileceğim dayanıklı bir fare almak istiyorum. Oyuncu Mouse'u alma amacım PUBG oynarken macro, kısayol ayarlamak vs. Tavsiyeleriniz neler? Bloody V7MA almayı düşünüyorum, sizce nasıl bir oyuncu faresi?
Bloody farelerde makro için ayriyetten para ödemen gerekiyor 10 dolar fiyatı var onun yerine bütçeni arttırıp attığım fareyi almanı öneririm.

Logitech çok pahalı ama ödediğim fiyata değecekse almayı düşünürüm. Forumdaki konularda önerilen farelere baktım bunlar sizce nasıl?
Rush ARCHER RM48 12800DPI RGB Oyuncu Gaming Mouse - 110 TL
Rampage Phoenix SMX-R22 Optik Kablolu Oyuncu Mouse - 125 TL
Logitech G G300s Optik Oyuncu Mouse - 210 TL
Logitech G G403 HERO Gaming Mouse - 350 TL

Logitech çok pahalı ama ödediğim fiyata değecekse almayı düşünürüm. Forumdaki konularda önerilen farelere baktım bunlar sizce nasıl?
Rush ARCHER RM48 12800DPI RGB Oyuncu Gaming Mouse - 110 TL
Rampage Phoenix SMX-R22 Optik Kablolu Oyuncu Mouse - 125 TL
Logitech G G300s Optik Oyuncu Mouse - 210 TL
Bende G300s vardı çok rahat ve çok kullanışlıydı fakat herkesle olmamakla beraber genelde kullanıcılarda bir zaman sonra sağ tık çalışmıyor ya da çift tıklıyor. (Bende de oldu.)

Bloody V7MA (CORE 3 ve 4 AKTİF) - 219 TL
Sizce hangisi mantıklı?
Bloody almayı düşünüyorum şimdilik. Macro için 10 Dolar fiyat ödenmesi gerektiğini gördüğümde vazgeçmiştim fakat CORE 3 -4 aktif bir şekilde geliyormuş. Bloody V7MA gibi önerebileceğiniz oyuncu faresi varsa yazarsanız çok memnun olurum. En mantıklı olanı araştırdıkça bulacağım.

Bloody V7MA (CORE 3 ve 4 AKTİF) - 219 TL
Sizce hangisi mantıklı?
Bloody almayı düşünüyorum şimdilik. Macro için 10 Dolar fiyat ödenmesi gerektiğini gördüğümde vazgeçmiştim fakat CORE 3 -4 aktif bir şekilde geliyormuş. Bloody V7MA gibi önerebileceğiniz oyuncu faresi varsa yazarsanız çok memnun olurum. En mantıklı olanı araştırdıkça bulacağım.
G403 Bloody fareden çok daha iyi ve makroyu o faredede yazabiliyorsunuz ama FPS oyunlarında makro kullanmamanı öneririm oynayışını öldürüyor adamın.

Geri
Yukarı