250 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
250

Dreads

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde Bloody A90 mouse var fakat yarın 250 TL'ye satacağım 1 senedir kullanıyorum ama değiştirmek istedim 250'ye alıcı buldum hem 250 TL iyi mi hem de 250 TL'ye kadar mouse önerir misiniz? Genellikle CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum rifle ve AWP kullanıyorum. Çok az olsa da bütçeyi aşabilirim.

Bütçe az daha artar ise:

Olabilir ama birazcık kaba görünüyor gibi geldi ince ve güzel yani estetik açıdanda güzel olması benim için önemli Razer güzel ama benzeri olarak estetik ve iyi fiyat performans önerileri akabilirim tekrardan.

Olabilir ama birazcık kaba görünüyor gibi geldi ince ve güzel yani estetik açıdanda güzel olması benim için önemli Razer güzel ama benzeri olarak estetik ve iyi fiyat performans önerileri akabilirim tekrardan.
Hocam bana göre kaba değil aksine şık bir tasarımı var, ayrıca Razer'dan çok daha kaliteli bir mouse. Aşağıya video bırakacağım detaylı bakabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

( Ayrıca videoyu çekende, yorumlarda kullanan kişilerde tasarımının iyi olduğunu söylüyor. )

Hocam bana göre kaba değil aksine şık bir tasarımı var, ayrıca Razer'dan çok daha kaliteli bir mouse. Aşağıya video bırakacağım detaylı bakabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

( Ayrıca videoyu çekende, yorumlarda kullanan kişilerde tasarımının iyi olduğunu söylüyor. )

CS:GO için özellikle önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı