250 TL para ile sisteme yatırım yapsanız ne alırdınız?

250 TL para ile ne alınır?

• Oy verenlerin toplamı
    20

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar sisteme yatırım yapacağım 250 TL param var, bunu mesaj olarak ta sorabilirdim ama anket açtım değişiklik olsun. :D

250 TL param var ve ne almalıyım ankette oyunuzu kullanın lütfen.

Arkadaşlar monitöre oy kullanmadan şunu bilin ki monitörü üst seviye alırım alırsam, 500-600 TL değerinde alacağım ona göre kullanın oyunuzu.

Telefondan yazdığım için oy kullanamıyorum, bilgisayara geçtiğim zaman kullanırım. Monitör almayacaksan işlemci soğutucusu al.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci soğutucuya kimse oy kullanmamış enteresan. Aslında güzel klavye mosue ve güzel bir kulaklığım yok. Ancak şimdilik düşünmüyorum, oyunuzu kullanabilirsiniz tabi. Ancak benim hedefimde işlemci soğutucusu veya monitör var, bu ikisi arasında kaldım.

İşlemci soğutucuya kimse oy kullanmamış enteresan. Aslında güzel klavye mosue ve güzel bir kulaklığım yok. Ancak şimdilik düşünmüyorum, oyunuzu kullanabilirsiniz tabi. Ancak benim hedefimde işlemci soğutucusu veya monitör var, bu ikisi arasında kaldım.

Olay şundan ibaret. Şu an CPU sıcaklığı ortalama bir değerdeyse ve monitör bu sisteme göre düşükse tercih monitörden yana olmalı. Ben böyle düşünüyorum. :)

İşlemci çok fazla ısınmıyor, ancak çok ta muhteşem bir dereceye sahip değil. Kötü değil ancak kötüye yakın. Ayrıca işlemciyi sadece soğutmak için değil, ayrıca 4.5 GHz rahat overclock edebileceğim bir işlemci soğutucu almayı düşünüyorum.

Çok saçmalamışsın be Asuscu. Ben senin yerinde olsam oyun klavyesi vs. alırdım. Ama bana işlemci soğutucusu lazım.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı