250 TL SSD Önerisi

Reha KCS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Optix MAG275R / Intel Core i5 11400 / TUF Gaming B560M-Plus WIFI / Asus RTX3060 V2 OC 12G / 16GB 3200MHZ RAM / 1TB M2 + 2TB HDD STORAGE // Intel Core i7 7700HQ / GTX1050TI / 16GB 2666MHZ RAM / 256GB M2 + 1TB HDD STORAGE
Merhabalar. SSD önerisi istiyorum sizden. Öncelikle ucuz olması önemli benim için çok fazla bütçem yok SSD için. Teşekkürler şimdiden...(Bütçe maksimum 250 Liradır...)

Sistemim:

• Core i3 2120
  • MSI GTX760 TwinFrozr
  • XIGMATEK TAURO 600W 80+
  • Cooler Master Blizzard T2 MINI
  • Zalman Z11 Plus
  • Asus H61m-PRO
  • Kıngston (2x4) 8GB 1600MHz RAM

Şu anda gerçekten baya ucuz, çünkü 250 tl civarında normalde. Ayrıca burada çok kullanan var herhangi bir sorunda rahat yardım bulursun.

Şu anda gerçekten baya ucuz, çünkü 250 tl civarında normalde. Ayrıca burada çok kullanan var herhangi bir sorunda rahat yardım bulursun.
Evo serisinin çiplerinin eski olduğuna ve rapid moda alındığında zamanla ömrünün azaldığı gibi birde yavaşlama gibi bir sorunu olduğu hakkında laflar dolandı. Onun için ne diyorsunuz peki.

Evo serisinin çiplerinin eski olduğuna ve rapid moda alındığında zamanla ömrünün azaldığı gibi birde yavaşlama gibi bir sorunu olduğu hakkında laflar dolandı. Onun için ne diyorsunuz peki.
Bahsettiğiniz SSD burada Moderatör'lerin bile tavsiye ettiği bir marka. O laflar sadece dolanma olduğunu söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı