250 TL TWS kulaklık önerisi

Plency

Hectopat
Aklımda 3 tane model var.
Bütçem maksimum 250 TL.
Sizce bu 3 kulaklıktan hangisini tercih etmeliyim?
Ayrıca öneriniz var ise önerilerinizi bekliyorum.

250 TL demişsiniz ama yine de başka okuyanlar adına yazmak istedim. Xiaomi Airdots QCY ve Haylou GT1 kullandım şimdiye kadar. Üçünün de telefon konuşması gerçekten berbat. O yüzden telefon ile konuşmak için alıyorsanız kesinlikle yuvarlak model tercih etmeyin. Müzik konusuna gelirsek sesi en net olan Haylou. En kötü olan ise QCY. En çok ses veren Xiaomi en baslı olan ise QCY. Sizin attıklarınızın da bunlara benzer çıkacağını düşünüyorum. O yüzden bence Haylou tercih edebilirsiniz.

Edifier X3 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah bu da iyi.
250 TL demişsiniz ama yine de başka okuyanlar adına yazmak istedim. Xiaomi Airdots QCY ve Haylou GT1 kullandım şimdiye kadar. Üçünün de telefon konuşması gerçekten berbat. O yüzden telefon ile konuşmak için alıyorsanız kesinlikle yuvarlak model tercih etmeyin. Müzik konusuna gelirsek sesi en net olan Haylou. En kötü olan ise QCY. En çok ses veren Xiaomi en baslı olan ise QCY. Sizin attıklarınızın da bunlara benzer çıkacağını düşünüyorum. O yüzden bence Haylou tercih edebilirsiniz.
O değişir ama. Mesela Jabra Elite serisi de yuvarlak veya Sony XM ama özellikle en alt 65t modelinde bile mikrofon kalitesi olarak en iyilerden biri.
Not: Jabra 6 mic kullanıyor onun için bu kadar iyi. QCY, Haylou çok ucuz olduğu için tek koyuyor. Edifier X3 de tek mic kullanıyor ama cVc 8.0 olduğu için vasatın üzerindedir bence yine de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı