250 TL'ye Ayakkabı Önerisi

Merhaba 200 - 250 TL aralığında bir sadece fitness için kullanmalık bir spor ayakkabısı arıyorum şimdiden teşekkürler.

Lumberjack, Slazenger, Kalenji gibi markalara bak. FLO gibi mağazalar kupon veriyor. Çok daha ucuza alıyorsun.Decathlon'dan da Kalenji'ye bakabilirsin.

Decathlon'un kendi markasından bir ayakkabı almıştım ben çok rahat değil ama kardiyo günlerinde galoş alıp kaliteli bir spor ayakkabı ile kardiyo yapıyorum.

@BehzatAmirim hocamın da dediği gibi flo mağazasında bu bütçeye uygun ayakkabılar var. Olmazsa çakma ayakkabılara bakabilirsiniz kısa bir süre sizi götürür. Mahalle arasında bulursunuz çakma ayakkabıcı.

@BehzatAmirim hocamın da dediği gibi flo mağazasında bu bütçeye uygun ayakkabılar var. Olmazsa çakma ayakkabılara bakabilirsiniz kısa bir süre sizi götürür. Mahalle arasında bulursunuz çakma ayakkabıcı.

Çakma ayakkabılardan çok beklenti olmasın hocam. Slazenger, Lumberjack, Kalenji gibi ayakkabılar çok daha rahat ve sportif olur.

Bunu bulabildim ve almaya karar verdim tavsiyeniz var mı?

Çakma ayakkabılardan çok beklenti olmasın hocam. Slazenger, Lumberjack, Kalenji gibi ayakkabılar çok daha rahat ve sportif olur.

Geri
Yukarı