250 TL'ye bilgisayar için hoparlör tavsiyesi

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Bilgisayar için hoparlör arıyorum F/P olarak. Önerdiklerinizi atabilir misin? Şu ana kadar sadece kulaklık kullandım ama ders çalışırken biraz sıkıntı oluyor. Bütçem 200-250 civarı. Deneyimi olan varsa uzun ömürlü olursa sevinirim.

Bu model olur. Ama kaliteleri çok fazla değişmiyor.

Bu hoparlör olabilir ama dediğim gibi bu fiyata çok iyisini bulamazsın ama bayağı idare eder.
Ben 150 TL diye baktım açıkçası. Pardon bütçenin 250 TL olduğunu görmedim.

100 liran cebinde kalsın. Apartmanda yaşıyorsan bunu zaten son ses kullanmana imkan yok. Ben kullanıyorum, memnunum. 250 liralık başka bir hoparlörün bundan daha iyi bir deneyim sunabileceğini sanmıyorum.

Power on ışığını hiç sevmiyorum. Tek kötü yanı o.

Teşekkür ederim öneri için.

Bu model olur. Ama kaliteleri çok fazla değişmiyor.

Bu hoparlör olabilir ama dediğim gibi bu fiyata çok iyisini bulamazsın ama bayağı idare eder.
Ben 150 TL diye baktım açıkçası. Pardon bütçenin 250 TL olduğunu görmedim.
Teşekkür ederim.

Bende S120 önereceğim. Ses kalitesi fiyatına göre oldukça tatmin edici. Malzeme kalitesi de gene fıyatını göz önüne alırsak oldukça iyi diyebiliriz. Uzun ömürlü olacaktır.

Bende S120 önereceğim. Ses kalitesi fiyatına göre oldukça tatmin edici. Malzeme kalitesi de gene fıyatını göz önüne alırsak oldukça iyi diyebiliriz. Uzun ömürlü olacaktır.

En iyi buradan alabilirim sanırım. 2 günde geliyor.

En iyi buradan alabilirim sanırım. 2 günde geliyor.
Evet şuan en ucuz ve en hızlı getiren site Amazon. Ayrıca Hepsiburada'da 155TL'ye satılmakta

Geri
Yukarı