250 TL'ye fare önerisi

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Vallaha bu mouse ile ilgili kaçıncı konum bilmiyorum ama gerçekten ihtiyacım olduğu için soruyorum. Eğer sizi sıktıysam kusura bakmayın.

Elim gerçekten büyük yani mouse en az bir 12 cm falan olmalı. Palm tutuyorum. Sizden ricam Logitech önermeyin. Lütfen. Önerilerinize muhtacım.
Not: Razer Naga Trinity şu anda 250 TL buldum ama küçük gelir diye korkuyorum ama tabii ki diğer önerilerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim kullanıyorum, Corsair Harpoon RGB Pro önerebilirim. Ben çok memnun kaldım.
Sormak istediğin bir sey varsa sorabilirsin.
Boyutları ne kadar(sana zahmet eğer cetvelle ölçebilir isen sevinirim)?
Herhangi bir kronik problemi veya başka bir problemi var mı?
Ama Harpoon için genel olarak küçük ve orta elli kullanıcılar için diyorlar. Muhtemelen elime oturmayacaktır. Aslında aklımdaki modeller şunlar.
TTe-Sports iris.
Corsair M55 RGB Pro
Razer naga trinity (dediğim gibi bir sitede ucuza buldum)
Fakat yine dediğim gibi Logitech dışında tüm önerilerinize açığım.

Son düzenleme:

Burada boyutlari yaziyor.

Herhangi bir kronik sorunu yok.

ICue yazılımı cok kullanisli ve basit bir arayüze sahip.

RGB aydınlatmasında renk doygunluğu gayet iyi ama önemsiz bir ayrinti bence çünkü elinle kapatiyorsun zaten kullanirken.

Beğenmediğim yanı ise sol taraftaki ileri geri tuşları birbirine çok bitişik, biraz ayri olsa iyi olurdu ama kullanmadığım için dert etmedim.

Yani bakıyorum elim çok büyük 13 cm bir mouse elime tam oturuyor fakat o büyüklükte düzgün bir mouse bulamadım. Bir de üstüne böyle iyi bir mousenin çok uygun fiyata olması kafamı karıştırdı. Yani sırf elime oturuyor diye bir Everest mouse almak istemiyorum. Tam bilgisi olan var mı bu konularda?

Harpoon'un sizin için küçük kalacağını söylemişsiniz ancak şunu ekliyeyim, tüm olay tutuşla alakalı. Benim elim 18 cm ancak fareyi claw/fingertip arası bir şekilde tuttuğum için elime tam oturuyor hatta biraz büyük kalıyor.

Geri
Yukarı