250 TL'ye fare önerisi

Hocam çok güldüm ben sanırım yeterli yatmak en iyisi :)
Dedim ya bugün şakacıların maşallahı var. :) Rtings satış sitesi oldu, 100 IPS, 20G fare Viper Mini'ye tercih edildi falan. :D

pckoliği diyorum
PCKolik ile "Hangi site doğru?" sorusunun ne alakası var? Satın almak ister, stok olmazsa bunu belirtir konu sahibi. Onun dışında bağıntıyı görmüyorum ben hala.

Demek istediğimi anlayamıcak kadar problemliyseniz daha fazla mesaj yazmaya gerek duymuyorum. Anlayıpta amacınız dalgaya vurmaksa yine uğraşamayacağım.
Üslubunuza dikkat edin. Karşınızda amcaoğlunuz yok. Ben sana nasıl kalkıp mesajlar arasındaki koca koca boşluklara rağmen nasıl yanlış mesajı seçtiğin için problemli demiyorsam, sende bana diyemezsin. Samimi konuşulması ayrı, hakaret apayrı bir mevzu.

Üslubunuza dikkat edin. Karşınızda amcaoğlunuz yok. Ben sana nasıl kalkıp mesajlar arasındaki koca koca boşluklara rağmen nasıl yanlış mesajı seçtiğin için problemli demiyorsam, sende bana diyemezsin. Samimi konuşulması ayrı, hakaret apayrı bir mevzu.
Hakaret etmek gibi bir amacım yok. Rahatsız olduysanız mesajımı düzenleyebilirim. Sizden de alaycı uslubunuza dikkat etmenizi istiyorum yanlış bir etiket yüzünden sinir bozucu mesajlar atmanızı hoş karşılamıyorum.

Tartışmayı bir kenara bırakın ve gerçek bir kanıt görün. Fare V2 mini, el 15 cm. Avuç içi tutuyorsan sakın V2 mini alma.

Dosya Ekleri

• 20220616_231155.jpg
    20220616_231155.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı