250 TL'ye İyi Ekran Kartı Önerisi

TC Hasan Daysal

Kilopat
Sevgili recep abi seni ben epeydir takip ediyorum. Yazılarını pek okuyamadım ama videolarını izledim senden çok şey öğrendim.
Ama bir skıkntım var yardımcı olursan sevinirim. Ben bir ekran kartı almak istiyorum. Max payne 3, call of duty serileri, ya battlefield 3 gibi oyunları oynamak için. Bütçem kısıtlı en fazla 250 tl verebilirim. O yüzden de sana başvurdum. Ne olur yardım et be abi cevabını bekliyorum. Lütfen...

Pc özellikleri:
  • Ana kart: MSI MS-7309
  • ram bellek: 4 gb hdd:300 gb
  • power suply: 4000 watt
  • işlemci:MD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ (2 CPUs), ~2.4GHz

Atem'in de dediği gibi bu fiyata HD 7770'i Vatan indiriminde 250 TL'ye alabilirsin ki gayet iyi bir karttır ve bahsettiğin oyunları rahatlıkla oynatır. İndirimi yaklayamazsan ya da bütçen denkleşmezse de HD 7750 al. nvidia alacağım dersen de GTX 650 alabilirsin.

Sevgili recep abi seni ben epeydir takip ediyorum. Yazılarını pek okuyamadım ama videolarını izledim senden çok şey öğrendim.
Ama bir skıkntım var yardımcı olursan sevinirim. Ben bir ekran kartı almak istiyorum. Max payne 3, call of duty serileri, ya battlefield 3 gibi oyunları oynamak için. Bütçem kısıtlı en fazla 250 tl verebilirim. O yüzden de sana başvurdum. Ne olur yardım et be abi cevabını bekliyorum. Lütfen...

Pc özellikleri:
  • Ana kart: MSI MS-7309
  • ram bellek: 4 gb hdd:300 gb
  • power suply: 4000 watt
  • işlemci:MD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ (2 CPUs), ~2.4GHz
Hd 7770 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı