250 TL'ye kadar 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
250 TL-29,60 Usd-24,35 Euro

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Allah nasip ederse bu kapanma bitince esporcu başvurusu yapacağım. Laptopumu da aldım kullanıyorum, kendimi de geliştirdim bayağı ve kulaklık kaldı. Ses kasabiliyorum elimde ki kıytırık kulaklık ile ama bazen yanlış info vermeme sebep oluyor ve adamı yanlış yerde arıyorum. Bu yüzden güzel ve iyi bir kulaklık arıyorum 7.1 olması bayağı iyi olur zaten 7.1 önereceğinizden eminim önerilerinizi bekliyorum.

Stok bekleyip Gamenote H2016D Mikrofonlu RGB Gaming Kulaklık | Game Garaj alabilirsiniz. Bütçe biraz artarsa Tronsmart Sono alabilirsiniz. Bu bütçelerde 7.1 sanal oluyor, yani sadece gösteriş amaçlı. Pek bir işe yaramaz.

Tabi biliyorum bu bütçeyle ancak bu kadar olduğunu bende orijinal istemiyorum tabii ki param olsa bile zor bulunuyor ben yayın da açmayı düşünüyorum ve mikrofona çok para vermek istemiyorum bunun mikrofonu iyi midir? İlk defa görüyorum bunu bir de kulaklıklar Rampage olursa sevinirim.

Tabi biliyorum bu bütçeyle ancak bu kadar olduğunu bende orijinal istemiyorum tabii ki param olsa bile zor bulunuyor ben yayın da açmayı düşünüyorum ve mikrofona çok para vermek istemiyorum bunun mikrofonu iyi midir? İlk defa görüyorum bunu bir de kulaklıklar Rampage olursa sevinirim.

Rampage çöpünden(drop ve comfort Plus hariç) daha iyidir. Mikrofonu çok güzel Tronsmart Sono'nun.

Gamenote olan hakkında bir fikrim olmamakla beraber Tronsmart Sono'nun mikrofonu gayet iyi. Bu bütçede alabileceğiniz en iyi modellerden bazılarını attım size. Rampage almayın pişman olursunuz.

Geri
Yukarı