Çözüldü 250 TL'ye kadar Akıllı Bileklik Tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hasan Gürlek

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu konu hakkında hiçbir bilgim yok. O yüzden size danışmak istedim. 250 TL'ye kadar her türlü ürünü değerlendirebilirim. İnternetten kendim baktığım kadarıyla 1-2 cihaz buldum.

Mi Band 4 Siyah Akıllı Bileklik ( İthalatçı Firma Garantili ) MİBAND4-1 Xiaomi | Trendyol

Bu ürünler nasıldır?

Mi Band 4 tavsiye ederim. Xiaomi'nin bu ürünü ciddi anlamda çok sağlam bir yapıya sahip kolay kolay kırılmıyor. Düşme, çizilme vs. olaylarda da herhangi bir sorun yaratmıyor.
Su dayanıklılığı da mevcut. Ayrıca şarj olarak 1 hafta boyunca alarm, adım sayar, nabız ölçer vb. özellikler açık kullanımda bile %50 şarj ile devam ediyor. Vereceğiniz ücretin hakkını sonuna kadar veriyor.

Yukarda arkadaşın yazdığına bakılırsa en belirgin fark şarj ömrü. Huawei'nin 1 gün şarj ömrü var demiş arkadaş. Xiaomi'de şarj ömrü 20 gün. Her gün şarj etmek bir süre sonra elbet bıkkınlık verebilir.

Screenshot_20190903_013723.jpg

Sol taraf honor, sağ taraf Xiaomi.

Unutmadan ekleyeyim, Mi Band 4 global versiyona yakında Türkçe dil de gelecek Türkçe karakterler ile birlikte. Halihazırda Türkçe karakter eklenebiliyor ancak resmi olarak da gelecek.

Teşekkür ediyorum hepinize. Mi Band 4 almaya karar verdim. @Dutchman güncelleme ile geliyor değil mi Türkçe dil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı