250 TL'ye kadar fare önerisi

60 milyon tıklama ömrü var daha ne olsun? Benim önceki kullandığım mouse a göre çok hafif Switch'leri var en küçük tıklama hareketini algılıyor.

Ömrüne laf etmedim kalitesi Razer Viper Mini'ye göre daha düşük ve sensörüde.

Düz mantık kurarsak ben Viper Mini'yi 2 yıldır yaklaşık kullanıyorum sorun çıkmadı DeathAdder daha iyi olduğuna göre...

:)

Bende Viper Mini'yi sorunsuz 6 ay kullandım ve sonra sattım. Büyük olan DeathAdder V2 aldım çünkü ellerim büyüktü :D yani ikisi de üzmez.

Düz mantık kurarsak ben Viper Mini'yi 2 yıldır yaklaşık kullanıyorum sorun çıkmadı DeathAdder daha iyi olduğuna göre...

Rival 3 o kadar iyi bir mouse değil Razer'lerin yanında maalesef.

Y

Ömrüne laf etmedim kalitesi Razer Viper Mini'ye göre daha düşük ve sensörüde.

Bende Viper Mini'yi sorunsuz 6 ay kullandım ve sonra sattım. Büyük olan DeathAdder V2 aldım çünkü ellerim büyüktü :D yani ikisi de üzmez.

Orta bir elim var o yüzden mini alayım.

Rival 3 o kadar iyi bir mouse değil Razer'lerin yanında maalesef.

Razer klasikleşmiş bir marka aynı hangi telefonu alsam diyen birine iPhone al demek gibi bir şey SteelSeries'in tek eksi yanı pahalı olması onun dışında gayet kaliteli.

Razer klasikleşmiş bir marka aynı hangi telefonu alsam diyen birine iPhone al demek gibi bir şey SteelSeries'in tek eksi yanı pahalı olması onun dışında gayet kaliteli.

Kardeşim anlamıyor musun? Razer'in bu ürünleri F/P ve özellikleri Rival 3'e göre daha iyi. Bu adamın aklı başında, neden daha pahalı ve özellikleri daha düşük olan bir ürünü alsın?
Şu an tek yaptığın kendi kullandığın ürünü savunmak, sen ucuzdan aldıysan bu adam neden pahalıya alsın?

İPhone benzetmesi ile uzaktan aşağıya alakası yok.
Razer sensör daha iyi
Razer daha hafif
Daha @Liberte Sergen nın dediği şeyler de var yani öyle düşünün.
Ayrıca razer özel fiyat politikası uyguladığı için fiyatlar uygun yani aslında daha pahalı olan ürünü ucuza alıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı