250 TL'ye kadar Wireless kulaklık önerisi

aademirciogluu

Kilopat
Arkadaşlar, uzun saatler kulaklık kullanıyorum. Genelde YouTube videoları izlerim, film, dizi izlerim, müzik dinlerim, hikayeli oyun falan oynarım. Bu fiyat aralığında bana Wireless kulak içi kulaklık önerebilir misiniz? Mikrofonu da sohbet edebilecek seviyede olursa güzel olur. Uzun süre kullanılabilir şarjı uzun giden bir ürün olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofon kalitesi tatmin eder mi emin değilim:

Şarj konusunda Haylou T15 iyidir ben günlük 3 4 saat dizi izlemek için kullanıyorum şarja taktığımda aradan geçen zamanı unutuyorum ama kutusu diğerlerine göre biraz daha büyük oyun modu var şahsen farkın psikolojik olduğunu düşünüyorum dizi veya filmde hiç hissedilmiyor farkı GT1 XR var yine kullandığım ama T15 bence daha iyi mikrofon ve ses seviyesi olarak onun dışında qct t5'de var evde ama ben uzun kulaklıkları sevmiyorum ondan dolayı T15i öneririm tabii bütçeniz T15'ten daha yukarıda, daha iyi alternatifi varsa bilgi verir kullanıcılar.
Bir de eklemeyi unuttum T15'te powerbank özeliği de var çok işe yarar mı bilmem ama acil durumlarda iyi olabilir.

Şarj konusunda Haylou T15 iyidir ben günlük 3 4 saat dizi izlemek için kullanıyorum şarja taktığımda aradan geçen zamanı unutuyorum ama kutusu diğerlerine göre biraz daha büyük oyun modu var şahsen farkın psikolojik olduğunu düşünüyorum dizi veya filmde hiç hissedilmiyor farkı GT1 XR var yine kullandığım ama T15 bence daha iyi mikrofon ve ses seviyesi olarak onun dışında qct t5'de var evde ama ben uzun kulaklıkları sevmiyorum ondan dolayı T15i öneririm tabii bütçeniz T15'ten daha yukarıda, daha iyi alternatifi varsa bilgi verir kullanıcılar.
Bir de eklemeyi unuttum T15'te powerbank özeliği de var çok işe yarar mı bilmem ama acil durumlarda iyi olabilir.
Daha önce kablosuz kulaklık kullanmadım pek bilgim yok bu kulaklığı kullanırken kulağımızda kaç saat boyunca kullanabiliyoruz? Şarj kutusunun kapasitesinin büyük olması ne gibi avantaj sağlıyor?

Daha önce kablosuz kulaklık kullanmadım pek bilgim yok bu kulaklığı kullanırken kulağımızda kaç saat boyunca kullanabiliyoruz? Şarj kutusunun kapasitesinin büyük olması ne gibi avantaj sağlıyor?

Şöyle ki kulaklığın şarj süresi biraz size bağlı ben dizi izlerken çok bangır bangır olmasını sevmiyorum ortalama 3 4 saat kullanıyorum şarjı tamamen bitmemiş oluyor henüz ses seviyesi genelde %30 seviyesinde oluyor ama örnek vermek gerekirse şarkı dinlerken eğer tek başıma isem sesi köklerim o durumda 2 saat civarında gidiyor, kutusunun büyük olmasının avantajı kulaklıkları daha çok şarj edebiliyor hiç kulaklıkların şarjını sıfırlayıp deneme fırsatım olmadı ama genel olarak 20 25 güne yakın gidiyor bende şarjı bazen 1 ayı da geçiyor tabii bu değerler her gün sabit belli seviyede kullanırken değil bazen 2 gün başka kulaklık takıyorum vesaire normal düzenli kullanımda teknik özelliklerinde 60 saat kutu ile kullanım vermişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı