250 TL'ye kulaklık önerisi

Rampage, James Donkey, Gamepower tarzı markaların ürünlerini almayınız. Doların biraz düşmesini ve indirimleri takip ediniz. Bir ara Corsair HS 35 modeli 260 TL görmüştüm kaliteli bir kulaklıktır.Sabredin bu teknoloji ,sabır işi her zaman.

Rampage, James Donkey, Gamepower tarzı markaların ürünlerini almayınız. Doların biraz düşmesini ve indirimleri takip ediniz. Bir ara Corsair HS 35 modeli 260 TL görmüştüm kaliteli bir kulaklıktır.Sabredin bu teknoloji ,sabır işi her zaman.
Rampage kulaklık (SN-R10) kullanıyorum 3 senedir gayet iyi sizi böyle düşündüren şey nedir?

Rampage, James Donkey, Gamepower tarzı markaların ürünlerini almayınız. Doların biraz düşmesini ve indirimleri takip ediniz. Bir ara Corsair HS 35 modeli 260 TL görmüştüm kaliteli bir kulaklıktır. Sabredin bu teknoloji, sabır işi her zaman.

Rampage, James Donkey ve Gamepower gibi markaların ürünleri alma diyorsun ben de biliyorum kendini kanıtlamış markaların ürünlerini almak daha iyi ama belirttiğim fiyat ve aralığında ürünleri ben bulamadım ve önermediğin markaların ürünleri daha çok var o yüzden mecburum bu markalara.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı