250 TL'ye mekanik el koyma destekli klavye önerisi

Bende de birkaç ay önce Monster vardı 1650 Ti'li neyseki donma sorunları falan olduda iade edip PC topladım.

Bende de 1650 Ti var. A5 v16.6.3. Şanslıyım ki laptop iyi.
Hocam sizleri anlıyorum. Monster sizi pişman etmiş çok üzüldüm. Ama bana bir yardım etseniz :D

Hocam birazdan araştırıp geliyorum takipte kalın.

Merhaba benim 250 TL bütçem var ve o ses çıkaran Switch'li klavyelerden istiyorum galiba o klavyeler Blue ve Red Switch oluyordu tam bilmiyorum 250 TL bütçem var 280 TL'yi geçmeyen klavyeler olabilir dediğim gibi takmalı çıkarmalı koy dayama desteği de olursa beni mutlu edersiniz. Bu arada beni en az 3-4 yıl götürecek bir klavye aradığımıda belirtmek isterim. (marka önemli değil sadece Gamepower-Logitech-Rampage-SteelSeries gibi daha çok bilindik olan markalardan olursa iyi olur.

Bütçe ile beklentilerin çok üst düzey. Piyasada 300 TL altına klavye bulunmuyor artık G213ü bile 300'e aldım dolar 7 iken. 280 TL ile 3-4 sene götürecek bir mekanik klavye yok dostum. 100 tl daha biriktirip Gamepower klavyelerden alabilirsin
Bütçe ile beklentilerin çok üst düzey. Piyasada 300 TL altına klavye bulunmuyor artık G213ü bile 300'e aldım dolar 7 iken. 280 TL ile 3-4 sene götürecek bir mekanik klavye yok dostum. 100 tl daha biriktirip Gamepower klavyelerden alabilirsin

Hocam bunun BlueSwitch olanını buldum acaba aradaki fark nedir?

Farklı marka olarak James Donkey buldum ama İngilizce klavye yani üzerinde Türkçe karakterler bulunmuyor.
Evet hocam bende bir bakındım ufaktan gamepower dışında marka yok alabileceğiniz.
Gamepower Ogre Rainbow Mekanik Mavi Switch Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu ile @xgongivituyu nun attığı klavye arasındaki fark nedir? Fiyat farkı uçuyorda.

Hocam bunun BlueSwitch olanını buldum acaba aradaki fark nedir?

Blueswitch alıyorsun gece oyun oynarken baban geliyor seni dövüyor. Redswitch daha sessiz daha hızlı refleks veriyor blueswitch daha sesli yavaş refleks veriyor. Ama ahım şahım değil refleks farkı salise bile değil büyük ihtimalle.

Bu arada İncehesap hep indirimli gösterir fiyatı indirim falan yok aslında 300 TL Red Switch Blue Switch 280 TL

Geri
Yukarı