250 TL'ye mekanik el koyma destekli klavye önerisi

Blueswitch alıyorsun gece oyun oynarken baban geliyor seni dövüyor. Redswitch daha sessiz daha hızlı refleks veriyor blueswitch daha sesli yavaş refleks veriyor. Ama ahım şahım değil refleks farkı salise bile değil büyük ihtimalle.

Bu durumu bende yaşıyorum hocam neyseki yedek klavye var sessiz geceleri onu kullanıyorum🤣.

Ya hocam hiç mi oynatmaz gece BlueSwitch o kadar mı ses yapıyor dayak yemeye hiç halim yok.
Yani az çok veriyor ben burada sesi anlatamiyacağım için redswitch blueswitch karşılaştırmaları izleyin YouTube'da.
Hocam ben sizin attığınızı alacaüım 300 TL makuldur dayak yemeyiz en azından sağolun. @xgongivituyu

Ya hocam hiç mi oynatmaz gece BlueSwitch o kadar mı ses yapıyor dayak yemeye hiç halim yok.

Hocam ben sizin attığınızı alacaüım 300 TL makuldur dayak yemeyiz en azından sağolun. @xgongivituyu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum James Donkey almak yerine

Şu ikisinden birini al daha kaliteliler

James Donkey Gamepower Rampage Game Booster gibi markalar istisna birkaç ürün dışında = çöp.
İstersen yarın @BerkayZ87ve @TÇB gibi bu konularda Master yapmışlardan yardım al.

@Kutty önerdiklerinden alma.

Bu bütçede kısman gerek bazı şeyleri bilek destekli sağlam klavye için en az 360TL gerek.

Dostum James Donkey almak yerine.

Şu ikisinden birini al daha kaliteliler.

James Donkey Gamepower Rampage Game booster gibi markalar istisna birkaç ürün dışında = çöp.
İstersen yarın @BerkayZ87ve @TÇB gibi bu konularda Master yapmışlardan yardım al.

@Kutty önerdiklerinden alma.

Bu bütçede kısman gerek bazı şeyleri bilek destekli sağlam klavye için en az 360TL gerek.

Hocam sizin önerilerinize bir ek yapayım. İstersen harici bir bilek desteği alabilirsin @64 GB RAM. Veya kendi bilek desteğini yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı