250 TL'ye Modem Önerisi

Cengzhan17

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem; 250 TL ye kadar çıkabilirim. Son zamanlarda CS-GO oynarken internetim kısa süreli 2-3 sn'lik bir zaman biriminde bağlantı kopup geri geliyor. Modemden olduğunu düşünüyorum. Modem tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiber 24 var evimde Türk Telekom. Pingim 70 den aşağı düşmüyor. Modem iyi olursa düşüş olur mu acaba?

Bütçem; 250 TL ye kadar çıkabilirim. Son zamanlarda CS-GO oynarken internetim kısa süreli 2-3 sn'lik bir zaman biriminde bağlantı kopup geri geliyor. Modemden olduğunu düşünüyorum. Modem tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiber 24 var evimde Türk Telekom. Pingim 70 den aşağı düşmüyor. Modem iyi olursa düşüş olur mu acaba?
Öncelikle paranı boşuna heba etme. Wİ-Fİ yerine kablolu bağlantı kullanmalısın. Modem değiştirmek genelde çağre değildir. Kabloları kontrol et. (dışarıdaki ve modeme gelen kablolar)
Saha paneline uzak olabilirsin. TTNET ile iletişime geç.

Bende bu var. Olur da görürsün almayı düşünürsen sakın alma büyük ihtimalle benim internetimden kaynaklıdır ama gerçekten wifi bağlantısı özürlü. D-smart kullanıyorum bu arada.

öneriler için herkese teşekkürler tavsiyelerinizi bekliyor ve takip ediyorum. İnternetim kablolu wifi yok web gezintilerinde bile bazen gidip gelme oluyo ama cs go da çok gidip geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı