250 ₺'ye kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Arttırmaya çalışırım fakat 400'lere kadar çıkamam maalesef.

300'e çıkabilirsen bu var.

arttırmaya çalışırım fakat 400lere kadar çıkamam mağlesef
Hocam 350 TL'ye kadar çıkabilirseniz, kendi kullandığım ve forumda gayet önerilen 350 TL'nin vazgeçilmezi bir kulaklık önereceğim. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.
İndirimlerde 350 TL'ye bulunuyor.

Hocam 350 TL'ye kadar çıkabilirseniz, kendi kullandığım ve forumda gayet önerilen 350 TL'nin vazgeçilmezi bir kulaklık önereceğim. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.
ne kadardır kullanıyorsun ? dip ses olayı var mı? bir de malzeme kalitesi nasıl sence galiba parayı denkleştirip bu kulaklığı almam en iyisi gibi

ne kadardır kullanıyorsun ? dip ses olayı var mı? bir de malzeme kalitesi nasıl sence galiba parayı denkleştirip bu kulaklığı almam en iyisi gibi
Alalı 3 ay olmuştur. Dipses olayını hiç yaşamadım. Kulaklık gayet kaliteli ve güzel. 10-12 saatlik kullanımda hiç başımı ağrıtmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun.

Alalı 3 ay olmuştur. Dipses olayını hiç yaşamadım. Kulaklık gayet kaliteli ve güzel. 10-12 saatlik kullanımda hiç başımı ağrıtmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun.
tavsiyelerin için çok teşekkür ederim büyük ihtimalle bu kulaklığı almayı planlıyorum

Merhaba
Bu kulaklkta mikrofon sabit deniyor. Mikrofon ağıza göre ayarlanma imaknı gerçekten yok mu?

Geri
Yukarı