2500-2700 TL Arasında Sistem Toplama

Sence DVD sürücüsü falan almaya gerek var mı ? Yani olursa da ne önerirdin bana kardeş?

Son düzenleyen: Moderatör:
M3Rt şunu demek istiyorum.

AMD 970'de güzel ama arasında 9 tl fark olan 990XA-GD55 olan anakart tavsiye etmek daha mantıklı değil mi? Geleceğe dönük olur.

Adam diyor alırsam bir kere alacağım.

- - - Updated - - -

Anakart:VATAN COMPUTER - MSI - 990FXA-GD65 AM3+ AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart 259 TL [ Kalan: 2441 TL ]

İşlemci: VATAN COMPUTER - AMD - FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache 32nn 377 TL [ Kalan: 2064 TL ]

Ekran Kartı: VATAN COMPUTER - MSI - GTX770 Twin Frozr Gaming O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kart 1197 TL [ Kalan: 867 TL ]

Ram: VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - Ram 197 TL [ Kalan: 670 TL ]

HDD: VATAN COMPUTER - WD - 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk 221 TL [ Kalan: 449 TL ]

Kasa: VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER 420 TL [ Kalan: 29 TL ]

Buyrun.
Malatya44 bu sistemi alırsan power düğmesine basıp çıkan fan seslerini dinlersin ancak, lakin görsel çıktı alabileceğin bir ürün yok sistemde. Monitör yok yani :)

Hımm tamam o zaman.

Yav herkes bu ara S22B350H bu monitöre gidiyor ama dikkat edersen üzerinde VGA ve HDMI çıkışları var. Yani bununla dijital sinyal almak istersen illaki HDMI kullanmak zorundasın. Bu bilinerek alınıyorsa sıkıntı yok ama ben gözden kaçma ihtimali için uyarmak istedim.

Kardeş doğrusu ben pek anlamıyorum arkadaşların önerisi üzerine bu monitörü düşünüyorum . Kullanıcı yorumlarına baktım biraz önce ekranın eksik özellik olarak DVI çıkışı yok HDMI çıkışı bir tane yazmışlar. Bende internet üzerinden bu özellikleri araştırıyordum. Senin önerin veya tavsiyen ne olurdu monitör için?

Monitörün ayrı olduğuyla ilgili bir şey göremedim ama büyük ihtimalle benim hala gözümden kaçıyor bir yer. Kusura bakma.

- - - Güncellendi - - -

Kardeş doğrusu ben pek anlamıyorum arkadaşların önerisi üzerine bu monitörü düşünüyorum . Kullanıcı yorumlarına baktım biraz önce ekranın eksik özellik olarak DVI çıkışı yok HDMI çıkışı bir tane yazmışlar. Bende internet üzerinden bu özellikleri araştırıyordum. Senin önerin veya tavsiyen ne olurdu monitör için?

Atem'in verdiği monitör gayet güzel gibi. Açıkçası ben monitörde farklı özelliklere de bakıyorum tasarım, ayağını kullanımı gibi. Arkadaşıma aldık budan gayet memnun. http://www.vatanbilgisayar.com/Moni...ed-ips-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63089

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı