2500-3000 TL aralığında F/P ekran kartı önerisi

Bütçe
2500-3000
AMD tarafı;

NVIDIA tarafı;
2060 Gaming burada indirimde.

işlemcim r7 3700x ve ikinci el 2060s olabilir bildiğiniz gördüğünüz ilan olursa.

Örnek şunu atabilirim, konuşur pazarlık yaparsın. Sahibinden, Letgo falan sen bulacaksın artık.

Hocam sıfır ürünün linkini atıyoruz ama siz bilirsiniz.

2060 ile 2060 Super bir değil. 2 GB daha fazla VRAM'i var ve oldukça güçlü bir kart Super.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek şunu atabilirim, konuşur pazarlık yaparsın. Sahibinden, Letgo falan sen bulacaksın artık.

2060 ile 2060 Super bir değil. 2 GB daha fazla VRAM'i var ve oldukça güçlü bir kart Super.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biliyorum 2060s başka bir kart. İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Elbette 2060 olacaksa sıfır almak tercihimdir. 2060s için bütçe yetmeyeceği için ikinci el olabilir. Araştırayım biraz daha. Açık konuşmak gerekirse bu bütçeye 1660super yada 1660ti almak istemem. onların fiyatları şuan değerinin üzerinde satıldığını düşünüyorum.

Forum dışından ikinci el Inno 3D Nvidia RTX2060 Super Aldım. (3150TL) Umarım memnun kalırım, 5 gündür kullanıyorum, izlenimim F/P olduğu yönünde. Teşekkürler ilgilenenlere.
Bu arada 3-4 adet güncel oyunu en yüksek ayarlarda çalıştırıyorum ve ısı değerleri 75 Derecenin üzerine hiç çıkmadı. FurMark 1080P /8XAA Stress Testinde de yaklaşık 20 dk boyunca en yüksek 76 dereceyi gördüm. Inno3D kötü diyenler, ısınıyor diyenler önce kasalarındaki havalandırma problemlerini çözmeli, elbette Asus,MSI gibi markaların benzer GPU larından iyidir diyemem ama kesinlikle tavsiye ederim tam bir F/P

Son düzenleme:

Geri
Yukarı