2500-3000 TL Arası Masaüstü Önerisi

101467

Kilopat
Başlıkta belirttiğim üzere 2500-3000 TL bandında sistem + monitör önerilerinizi bekliyorum. Monitör belirttiğim fiyata dahil ayrıca 24" ten küçük olmasın. Çok sık ve çok ağır oyunlar oynamıyorum. ETS 2, Rust, Leauge Of Legends oyunlarını rahatlıkla oynatacak bir sistem toplayacağım.

Bunların dışında oyundan daha çok ders çalışmak için kullanacağım bu yüzden özel bir oyun sistemi önermeseniz de olur (Yinede siz bilirsiniz).

Ayrıca Technopat'ın aylar evvel topladığı 2500 TL'lik oyun bilgisayarı hala geçerliliğini koruyor mu? Veya bu sistemde ufak modifikasyonlar yaparak benzer, daha güncel bir sistem toplasam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ın 2500 TL'lik oyun sistemi biraz eskidi. 3000 TL'ye güncel mönitör dahil sistem toplayabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 3000.png
    3000.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 123
SSD almanıza gerek yok. Zaten sistemde olan en iyi HDD piyasadaki. Oyun yüklemesi 30 sn azalsın diye RAM gibi önemli bir parça kısılmaz. Günümüz oyunlarda 8 GB RAM, Windows 10 ile yetmemektedir. Youtube'dan MSI Afterburner ile çekilen videoları izleyebilirsiniz.

SSD almanıza gerek yok. Zaten sistemde olan en iyi HDD piyasadaki. Oyun yüklemesi 30 sn azalsın diye RAM gibi önemli bir parça kısılmaz. Günümüz oyunlarda 8 GB RAM, Windows 10 ile yetmemektedir. Youtube'dan MSI Afterburner ile çekilen videoları izleyebilirsiniz.

Anladım teşekkürler. 16GB RAMi uzun yıllar güncelleme ihtiyacıda hissetmemiş olurum. SSD eksikliğini hissedersem sonradan ekleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı