2500-3000 TL arası ofis için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

adn1925

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Konu başlıkta belirttiğim gibi. 2500-3000 TL arası ofis kullanımı için uygun laptop satın almak istiyoruz. Office, Excel gibi programlar kullanılacak. Çok bir iş yükü yok. Aklımda bir iki ürün var ama siz ne önerirsiniz onu merak ediyorum. Bizim düşündüğümüz ürün: Lenovo IdeaPad 3 AMD Ryzen 3 3250U 4GB 256GB SSD Freedos 14" Fiyatı.

Arkadaşlar merhaba. Konu başlıkta belirttiğim gibi. 2500-3000 TL arası ofis kullanımı için uygun laptop satın almak istiyoruz. Office, Excel gibi programlar kullanılacak. Çok bir iş yükü yok. Aklımda bir iki ürün var ama siz ne önerirsiniz onu merak ediyorum. Bizim düşündüğümüz ürün: Lenovo IdeaPad 3 AMD Ryzen 3 3250U 4GB 256GB SSD Freedos 14" Fiyatı.
Harici Gpu yok, ram 4 GB olduğu için ağır işleri kaldıramaz. Ama daha Excel tarzı programlar için ideal. Şık bir PC. Soğutma deliklerini görmedim galiba. Arkasında olabilir delikleri.

Son attığım Acer öneririm.

Son attığım Acer öneririm.
Asus önermiyorum daha demin garanti hakkında konu açıldı, rezalet diye. Hem celeron. HP gayet güzel duruyor Acer da olabilir SSD kapasitesi daha fazla. Ama HP daha hoş durdu. Acer Ryzen, HP i3 5. nesil kullanmış. Tercih sizin. 🙂

Ekleme: Bir konuda görmüştüm, U yazan işlemcilerden uzak durun diye. Bende de i7 3667U var. O U, laptoplarda kullanılıyor galiba. Performansı daha düşük oluyor yanlış bilmiyorsam. Acer güzel gibi duruyor.

Ekleme: HP'de İntel'in 5500 varken Acer'da RX serisinden kart vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı