2500 - 3000 TL arası Storm Enforcer kasalı bilgisayar!

ASRock anakart alınmaz. Yani ASUS, MSI varken söz düşmez. Hiç bir getirisi olmayan bir marka. ASUS'ta DIGI+ VRM, EPU, TPU; MSI'da ise OC Genie,Askeri sınıf bileşenler varken. ASRock gereksiz yahu...

I5-3570K düşünmüyorum, çok ısınma sorunu var ve dayanaksız bir işlemci gibi. Yapılan çoğu inceleme öyle. Ivy Bridge düşünmüyorum I5-2500K düşünüyorum.

İkiside aynı şey, 1155 yonga setini destekliyor. İ5 2500k için de bu anakartı alabilirsin... Ama 3570k ileriye dönük bir işlemci daha yeni. 5 Senelik işlemciyi ne yapacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASRock anakart alınmaz. Yani ASUS, MSI varken söz düşmez. Hiç bir getirisi olmayan bir marka. ASUS'ta DIGI+ VRM, EPU, TPU; MSI'da ise OC Genie,Askeri sınıf bileşenler varken. ASRock gereksiz yahu...

Kesinlikle katılıyorum.

DxxxxxxHaber'de mi söylediler bu Asrock Efendi'yi ? Kesinlikle alma. Fiyatı cazip gelebilir ancak Asus ve MSI varken Asrock alınMAZ !.

Basıyorlar şaşalı MOSFET soğutucularını, simsiyah PCB'yi millettte vay canına çok güzel görünüyor hemde sudan ucuzn kesin iyidir bu diyip atlıyor. Yapmayın allah aşkına. ASUS Z77V-LE'de benim Z77 önerim. Intel i5-3570K ısınıpta perfromans düşüşlerine sebep olmuyor. Düzgün bir soğutucuyla gayet güzel kullanılıyor. Yeni varken eskiyi almak pişmanlıktır...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı