2500-3000 TL bisiklet tavsiyesi

Sıfır alınacaksa NG750 en iyi seçenek gibi. İkinci elde çok daha iyisi bulunur, ikinci el olarak nerelerden alabilirsiniz?

Sıfır almayı düşünüyorum, bu fiyat bandında sıfır olarak alabileceğim en iyi bisiklet NG750'dir yani.
Teşekkürler.

Aşırı kötü. İnsanı bisikletten soğutur. 1000 TL bile etmeyecek bisiklet. Bu bütçede alınmaz. NG 750 ilk bisikletim ve hala elimde. İkinci el Alivio-Deore setli bir bisiklet alabilir.
Benim önerim paylaştığım modeli Carrao yetkili bisiklet satıcılarını arayıp sormanız.

Aşırı kötü. İnsanı bisikletten soğutur. 1000 TL bile etmeyecek bisiklet. Bu bütçede alınmaz. NG 750 ilk bisikletim ve hala elimde. İkinci el Alivio-Deore setli bir bisiklet alabilir.
Benim önerim paylaştığım modeli Carrao yetkili bisiklet satıcılarını arayıp sormanız.

sıfır olarak ne önerirsin?

Kron XC150'yi 2018'den beri kullanıyorum, şuan ondan daha F/P ürünler var mı bilmiyorum ama gayet memnunum.

27,5 olması daha iyi olur.
Kron XC 100.
Kron XC 150.
Rockrider ST 520.
Hangisini almalıyım veya bu fiyatlarda alabileceğim en iyi bisiklet hangisidir?
Dostum ben 2.el satıyorum markası camp Journey orada saydığın bisikletlerden daha üst seviye ben de 2700e satıyorum daha garanti belgesi fln var ben 1 yıldır kullanıyorum daha hiç sorun açmadı bana bisiklet istersen daha çok detay veririm ilgilenirsen

Ben kron XC 150 kullanıyorum gayet memnunum. 2017 de 1100 civarına almıştık. Güzel bisiklet koltuğu değil ama. Koltuğu bir süre sonra çok rahatsız ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı