2500-3000 TL Çalışma Bilgisayarı Tavsiyesi

Okancelik

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Yazılım geliştirici olarak, ailemin evinde zaman zaman geldiğimde kullanacağım bir kasa toplamak istiyorum. Hiçbir şekilde modern oyunlar oynanmayacak bilgisayarda. Belki ailemin oynayacağı birkaç adet çok küçük flash oyun tarzı oyun yüklenebilir ancak.

1080p video izletecek, SSD’li, geliştirme veya sörf yaparken kasma/donma yapmayacak bir sistem istiyorum. Fiyat aralığını 2500-3000 olarak belirledim. Bir miktar daha fazla, bir miktar daha az olabilir. Önerileriniz benim için çok değerli. Şimdiden çok teşekkürler :)

Sinerji AMD Ryzen APU Hazır Sistem bunun gibi mi hocam? Bu tarz sistemlerde dikkat etmem gereken herhangi bir konu var mıdır? İnanın çok anladığım konular değil. Sorularımda abeslik olursa kusuruma bakmayın lütfen.

Bu sistem para vermeye değmez. RAM 8 GB, SSD 256 GB, kasa kalitesiz, PSU resmen bomba.
Bütçe arttırarak bu sistemi alabilirsiniz.

Bu konuda en alttaki mesajda @MisakiTaro hocam güzel bir sistem toplamış ekran kartlı hem de, bakabilirsiniz. Blade-550 nasıldır?

Şiir gibi sistem. RX560 APU sistemden kat ve kat güçlüdür. Bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Bu konuda en alttaki mesajda @MisakiTaro hocam güzel bir sistem toplamış ekran kartlı hem de, bakabilirsiniz. Blade-550 nasıldır?
Bu sistem para vermeye değmez. RAM 8 GB, SSD 256 GB, kasa kalitesiz, PSU resmen bomba.
Bütçe arttırarak bu sistemi alabilirsiniz.

Şiir gibi sistem. RX560 APU sistemden kat ve kat güçlüdür. Bu sistemi tercih edebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim cevaplar için. @MisakiTaro hocamın önerdiği sistemi alacağım sanırım. Belki 240 GB yerine 480 GB tercih edebilirim SSD’yi.

Daha önce hiç pc toplamadım. Sanırım youtube videolarından bakarak toplayabilirim. Bu konuda bir çekince yaşamama gerek yok değil mi :)

Çok teşekkür ederim cevaplar için. @MisakiTaro hocamın önerdiği sistemi alacağım sanırım. Belki 240 GB yerine 480 GB tercih edebilirim SSD’yi.

Daha önce hiç PC toplamadım. Sanırım YouTube videolarından bakarak toplayabilirim. Bu konuda bir çekince yaşamama gerek yok değil mi :)

Donanım kanallarının çok detaylı sistem toplama ve Windows Boot etme rehber videoları var. Sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı