2500-3000 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Daha fazla  
Son zamanlarda kablosuz kaliteli oyuncu kulaklığı bakıyorum öneriniz varsa artıları ve eksileriyle yazın.
Bütçe hiç fark etmez 2500-3000'lere kadar çıkarım yeter ki +3 sene götürsün.

knk bence kablosuz kulaklık alma zamanında bende arastırdım
oyun oynayan youtuberleri izliyorsan bir çoğu kullanmıyor onlarda almasını biliyor ama kullanmıyorlar Ama eğer şarkı dinlemek için alıyorsan onu bilemem oyun oynicaksan değmez
zaten bass lar pilini hızlı bitirir onun yerine pc kullanıyorsan eksiklerini al pc parçası olarak fan ve ya kendine fan al yaz geliyor terlersin ya da ram olabilir

knk bence kablosuz kulaklık alma zamanında bende arastırdım
oyun oynayan youtuberleri izliyorsan bir çoğu kullanmıyor onlarda almasını biliyor ama kullanmıyorlar Ama eğer şarkı dinlemek için alıyorsan onu bilemem oyun oynicaksan değmez
zaten bass lar pilini hızlı bitirir onun yerine pc kullanıyorsan eksiklerini al pc parçası olarak fan ve ya kendine fan al yaz geliyor terlersin ya da ram olabilir
Aslında doğru diyorsun kablolu önereceğin iyi birmşey var mı?

2500-3000 TL'ye gecikmesiz, kaliteli kablosuzlar var.
İlk olarak Logitech G Pro X Wireless, ikinci olarak Razer Blackshark V2 Pro.
Kablolu olarak ise Steelseries Arctis Pro öneririm.
Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. İncelemem:
Yayıncı konusunda da kablosuz kullanan var kullanmayan var. Adamlar tonla işle uğraşıyor oyun oynarken, kulaklığın şarjı ile uğraşmazdım ben olsam. Önerdiğim kablosuzların şarjları gayet uzun gidiyor.
Bir de ses ve görüntüde ne kadar ekmek o kadar köfte. 500 TL'lik kulaklıktan bir şey beklemeyin. Ses ve görüntüde daha iyisini deneyimleyinceye kadar mevcut kullandığını iyi zannedersin. Bir de dandik markalar teknik değerleri bol keseden sallıyor.

2500-3000 TL'ye gecikmesiz, kaliteli kablosuzlar var.
İlk olarak Logitech G Pro X Wireless, ikinci olarak Razer Blackshark V2 Pro.
Kablolu olarak ise Steelseries Arctis Pro öneririm.
Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. İncelemem:
Yayıncı konusunda da kablosuz kullanan var kullanmayan var. Adamlar tonla işle uğraşıyor oyun oynarken, kulaklığın şarjı ile uğraşmazdım ben olsam. Önerdiğim kablosuzların şarjları gayet uzun gidiyor.
Bir de ses ve görüntüde ne kadar ekmek o kadar köfte. 500 TL'lik kulaklıktan bir şey beklemeyin. Ses ve görüntüde daha iyisini deneyimleyinceye kadar mevcut kullandığını iyi zannedersin. Bir de dandik markalar teknik değerleri bol keseden sallıyor.
hocam razera baktım şuanda arctis 9 ile aynı fiyatta daha önceden arctis 7 kullanmıştım siz hangisini önerirsiniz

Logitech G Pro X Wireless. İster oyun, ister müzik, isterseniz film izleyin. Ayrıca Blue Vo!ce teknolojisi kullanılan mikrofonun harici bir profesyonel mikrofondan hiçbir farkı yok.

Logitech G Pro X Wireless. İster oyun, ister müzik, isterseniz film izleyin. Ayrıca Blue Vo!ce teknolojisi kullanılan mikrofonun harici bir profesyonel mikrofondan hiçbir farkı yok.
Blue yazılımı sadece biraz makyajlıyor mikrofonu. Profesyonel mikrofonla uzaktan yakından alakası yok malesef o mikrofonun. Öyle bir sıçrama yaşamıyorsun mikrofonda Logitech G Pro X Wireless ile.
hocam razera baktım şuanda arctis 9 ile aynı fiyatta daha önceden arctis 7 kullanmıştım siz hangisini önerirsiniz
Arctis 9'da bluetooth da var. İkisi de üzmez.

Geri
Yukarı