2500-3000 TL monitör Önerisi

Bütçe
2500-3000

Aghros

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Monitör alacağım. Ekran kartım 1650. güçlü bir ekran kartı degil. Fakat hep uzanarak film izliyorum. O yüzden büyük bir monitör istiyorum. 2K monitör alsam oyun oynarken üzecek; 32 alsam daha da üzecek. 144 Hz almam lazım en az. Bir de hem oyun hem film izliyorum. Görüntü kalitesi çok iyi olsa çok iyi olur. Kararsızım.

Bunlar konusunda aşırı bilgili değilim ama az öcenki arkadaşada bunu önerdim. Güzel gözüküyor. Oyuncular için birebir bence. Fakat diğer arkadaşlarında yorumu önemli.

%98 DCI P3 ve 10 bit. Oyun ayarlarından 1080'e alırsınız.
Ek olarak 400 candela pik* parlaklık ile iyi bir HDR deneyimi sunuyor.
Bunlar konusunda aşırı bilgili değilim ama az öcenki arkadaşada bunu önerdim. Güzel gözüküyor. Oyuncular için birebir bence. Fakat diğer arkadaşlarında yorumu önemli.

Flm izlerken black barlar rahatsız edecektir.

%98 DCI P3 ve 10 bit. Oyun ayarlarından 1080'e alırsınız.
Ek olarak 400 candela pik* parlaklık ile iyi bir HDR deneyimi sunuyor.

Flm izlerken black barlar rahatsız edecektir.
görüntü kalitesi tatmin eder mi?

Eder fakat incelemesi olmadığı için uniformaty açısından bir şey diyemem.
evet dikkatimi çekti hiç incelemesi yok ve msi samsung gibi dile alışmış bi marka gibi gelmiyor bana bilmiyorum sanırım tercihim bu yönde olmayacak diğer samsung monitörde black barlar kötü ve rahatsız edici bekliyelim başka neler önerilicek

evet dikkatimi çekti hiç incelemesi yok ve msi samsung gibi dile alışmış bi marka gibi gelmiyor bana bilmiyorum sanırım tercihim bu yönde olmayacak diğer samsung monitörde black barlar kötü ve rahatsız edici bekliyelim başka neler önerilicek
Panel üreticisi LG ve %98 DCI P3 renk gamutu olduğuna göre panelin hakkını veriyor.

Geri
Yukarı