2500-3000 TL Tasarım için monitör tavsiyesi

yasinfx

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, ben 3D tasarım yapıyorum. Yeni bir bilgisayar aldım ve bir monitöre ihtiyacım var.
Araştırdığım kadarıyla IPS panel en uygunu. Fakat başka etkenler de mevcut. Forumda bu konuda konular var fakat dolar çok yükseldiğinden çok farklı fiyatlar çıkıyor. Bu yüzden yeni bir konu açmak istedim.
2K ve 27 inç olması çok iyi olur.
2500-3000 TL ayırdım ama zorlarsam belki 500-1000 TL daha ekleyebilirim.

Yakında kasım indirimleri başlayacak sanırım, sizce bunları beklemeli miyim?

Teşekkürler.

Her geçen gün Türk Lirası değer kaybediyor ve hükümet vergilere ekleme yapıyor.
Bence bir şey alacaksanız beklemeyin.

Merhabalar, ben 3D tasarım yapıyorum. Yeni bir bilgisayar aldım ve bir monitöre ihtiyacım var.
Araştırdığım kadarıyla IPS panel en uygunu. Fakat başka etkenler de mevcut. Forumda bu konuda konular var fakat dolar çok yükseldiğinden çok farklı fiyatlar çıkıyor. Bu yüzden yeni bir konu açmak istedim.
2K ve 27 inç olması çok iyi olur.
2500-3000 TL ayırdım ama zorlarsam belki 500-1000 TL daha ekleyebilirim.

Yakında kasım indirimleri başlayacak sanırım, sizce bunları beklemeli miyim?

Teşekkürler.

Kasım indirimindeyken; şu an alacağın 3000TL değerindeki "X" monitör, Kasım'da indirimsiz hali 4000TL olacağından dolayı şu an alacak oluşun senin için daha indirimli olacak :) . (YDT)

Bütçeni ne kadar zorlar bilmiyorum ama 3D tasarım için bu monitörü öneririm. Zaten monitörde fotoğraf / prodüksiyon / tasarım uygulamaları için üretilmiş. Çerçevesiz IPS panel, %100 sRGB ve otomatik pivot tanıma özellikleri var.

Bütçeni ne kadar zorlar bilmiyorum ama 3D tasarım için bu monitörü öneririm. Zaten monitörde fotoğraf / prodüksiyon / tasarım uygulamaları için üretilmiş. Çerçevesiz IPS panel, %100 sRGB ve otomatik pivot tanıma özellikleri var.

Baya güzel bir model. Fakat bütçemi çok aşıyor. En fazla 3500 verebilirim gibi duruyor şimdi.

Geri
Yukarı