2500-3000 TL'ye 2K 144-165Hz 1ms monitör önerisi

judgmennt

Kilopat
Yer
Bilecik
Eski monitörüm Samsung cfg70 yavaş yavaş ölmeye başlıyor gibi. Çok fazla ölü pixel belirmeye başladı ve 144Hz'de değişik bir sorunu var. Monitörü değiştirmek istiyorum ve almışken 2K olsun dedim. Piyasayı bilen, indirimlerle 2500 civarına düşebilecek monitörleri önerirseniz sevinirim. Acelem yok şu anlık en azından görüntü veriyor. Hikayeli oyunlar da oynuyorum, rekabetçi oyunlar da. Bunları dikkate alarak önerirseniz sevinirim.

Eski monitörüm Samsung cfg70 yavaş yavaş ölmeye başlıyor gibi. Çok fazla ölü pixel belirmeye başladı ve 144Hz'de değişik bir sorunu var. Monitörü değiştirmek istiyorum ve almışken 2K olsun dedim. Piyasayı bilen, indirimlerle 2500 civarına düşebilecek monitörleri önerirseniz sevinirim. Acelem yok şu anlık en azından görüntü veriyor. Hikayeli oyunlar da oynuyorum, rekabetçi oyunlar da. Bunları dikkate alarak önerirseniz sevinirim.

3000 TL'ye 4k alınır.

144 Hz 4K monitör linki bırakabilirsiniz bulursanız.
Şu monitör nedir arkadaşlar? Niye fiyatı bu kadar ucuz ve markası güvenilir mi?
Technopc Quantum Gaming G27 27'' 165Hz 1ms (HDMI+Display) Fiyatı
Technopc'mi.
1600711916972.png

1080P isterseniz Gigabyte 27" G27FC 165Hz 1ms 2xHDMI DP 1500R VA FHD Freesync Premium ve G-Sync Uyumlu Curved Gaming Monitör | ITOPYA.

Açıkçası VA panel de almak istemiyorum. Bu fiyat aralığındaki çoğu monitörler için ışık sızması, ghosting olduğu söyleniyor. Kendi monitörüm de VA panel Samsung. Onda da ışık sızması vardı. 3000 TL'ye linkteki IPS panel ViewSonic monitörü buldum ama bu fiyattaki IPS monitör de ne kadar kalitelidir şüphelendim. AOC'un dediğiniz modelinin curved olanı 200 TL civarı daha ucuz araştıracağım o monitörü.

Açıkçası VA panel de almak istemiyorum. Bu fiyat aralığındaki çoğu monitörler için ışık sızması, ghosting olduğu söyleniyor. Kendi monitörüm de VA panel Samsung. Onda da ışık sızması vardı. 3000 TL'ye linkteki IPS panel ViewSonic monitörü buldum ama bu fiyattaki IPS monitör de ne kadar kalitelidir şüphelendim. AOC'un dediğiniz modelinin Curved olanı 200 TL civarı daha ucuz araştıracağım o monitörü.

İlk önce VA panel almak istemiyorum diyorsunuz sonra bu fiyattaki IPS monitör ne kadar kalitelidir şüphelendim diyorsunuz laflarınız biraz çelişkili değil mi?

Geri
Yukarı