2500-3500 arası 2K monitör önerisi

Fe.

Detaya bakmadiginiz o kadar belli ki dostum. 5600X işlemci ile 3070 ekran kartına 1080P monitör peki hocam.

1 Senin dostun değilim. İkincisi CS:GO ve LoL oynuyorsun 240Hz daha iyi olur dedim.

Hocam LoL'de ne işe yarıyor yüksek Hz?

Üstelik konu başlığı çok karışık.

CS:GO'da var sonuçta ve LoL'de 240Hz'i farkedersin. Katılıyorum başlık aşırı saçma.

150 lira üstüne çıkıyor ama en hızlı IPS panel bu. FPS oyunlarında VA panel ghosting yapabiliyor. Hızlı IPS ya da TN alman daha iyi olur. Dizi, film izlerim diyorsan kesinlikle IPS almalısın.

2500-3500 lira arasında her zaman önerdiğim bir monitör, daha iyisi yok bu fiyata. Hem de ışıklı 😁

Daha çok rekabetçi oyunlar oynadığınız için 27" boyutun üstünü önermiyorum, eğer rekabetçi oyunlar dışında da oyunlar oynuyorsanız şuna da bakabilirsiniz.

Boş boş yorum yapma bilgisiz oldugun yorum olsun diye paylaşım yaptığın o kadar belli ki bilgisiz biri olsa gidip alacak 3070 ekran kartına 1080p monitör..😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Teşekkür ediyorum inceliyorum hemen 😊
Rekabetçi oyun için VA önermiyorum. Ciddi ghosting ve black smearing sorunları yaşatıyor. TN ya da hızlı IPS panelden şaşmayın. O önerilen iki monitör de VA panel.

Yeni konular

Geri
Yukarı