2500-3500 TL oyuncu monitörü tavsiyesi

Bütçe
2500/3500

bezel

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, çok benzer konular var fakat yeni 2022 Ocak ayı sonrası konuşulan bir konu göremediğim için açıyorum. Varsa ve göremediysem kusura bakmayın. Yönlendirirseniz oraya da bakarım. Konumuza gelecek olursak laptop kullanıcısıyım. Bu nedenle 144 Hz bir monitör işimi görecektir. FPS oyuncusuyum panel anlamında tavsiye üzerine ilerlemeyi düşünüyorum hangisi daha iyi olur karar veremedim. 24” tercihim. Kavisli olup olmaması önemli değil. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Merhabalar, çok benzer konular var fakat yeni 2022 Ocak ayı sonrası konuşulan bir konu göremediğim için açıyorum. Varsa ve göremediysem kusura bakmayın. Yönlendirirseniz oraya da bakarım. Konumuza gelecek olursak laptop kullanıcısıyım. Bu nedenle 144 Hz bir monitör işimi görecektir. FPS oyuncusuyum panel anlamında tavsiye üzerine ilerlemeyi düşünüyorum hangisi daha iyi olur karar veremedim. 24” tercihim. Kavisli olup olmaması önemli değil. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
İndirim köşesi bölümünde yeni paylaşılan bir kampanya vardı. Göz atabilirsin.

Ürün hakkında düşüncelerinizi kullanıp kullanmadığınızı neden önerdiğinizi yazarsanız sevinirim.
İndirim köşesi bölümünde yeni paylaşılan bir kampanya vardı. Göz atabilirsin.
Teşekkür ederim bakıyorum.

144Hz, VA panel ve Curved tasarıma sahip olan bu monitörü öneririm.

Gönderdiğiniz monitör 165 Hz yanlış link mi yoksa yanlış yazım mı 😅 teşekkür ederim yorumunuz için bu gönderdiğiniz modelin 144Hz modeli olan VX2458'i favorilerime eklemiştim inceliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı