2500₺ - 4000₺ bandında telefon tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
2500₺ - 4000₺
Hocam mi 11 Lite'ın ekranı daha iyi diye biliyorum (renk sayısı ve ekranın birçok özelliğinden dolayı) ancak mi 11 Lite'ın kamerası, A52 seviyesinde değil, su ve toza karşı dayanıklılığı yok, bildiğim kadarıyla A52 gibi uzun süre güncellemede almayacak ve MIUI gibi birçok kişinin nefret ettiği bir arayüz kullanıyor.

Anladım hocam bildiğim kadarıyla mi 11 Lite 2 büyük güncelleme daha alacakken A52 3 büyük güncelleme daha alacakmış kameralar açısından A52'nin kamera performansı zaten tartışılmaz ama performans tasarım ekran vs gibi konularda mi 11 Lite bir adım daha önde görünüyor MIUI konusunda çok haklısınız arayüz olarak sıkıntılı olduğunu duydum iyice kafam karıştı ikisinin de birbirine karşı artıları eksileri var maalesef o yüzden işin içinden çıkamıyorum :)

Anladım hocam bildiğim kadarıyla mi 11 Lite 2 büyük güncelleme daha alacakken A52 3 büyük güncelleme daha alacakmış kameralar açısından A52'nin kamera performansı zaten tartışılmaz ama performans tasarım ekran vs gibi konularda mi 11 Lite bir adım daha önde görünüyor MIUI konusunda çok haklısınız arayüz olarak sıkıntılı olduğunu duydum iyice kafam karıştı ikisinin de birbirine karşı artıları eksileri var maalesef o yüzden işin içinden çıkamıyorum :)

Hocam performans olarak pek fark yok.
Hatta yazılımı işe katarsak belki A52 daha iyi bile diyebiliriz. Birisi 720G, birisi 732g kullanıyor diye biliyorum, aralarında yani uçar kaçar bir fark yok.
"Kamerası bir tık önemli benim için" yazdığınız için bence A52'yi rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Hocam performans olarak pek fark yok.
Hatta yazılımı işe katarsak belki A52 daha iyi bile diyebiliriz. Birisi 720G, birisi 732g kullanıyor diye biliyorum, aralarında yani uçar kaçar bir fark yok.
"Kamerası bir tık önemli benim için" yazdığınız için bence A52'yi rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Yani bu fiyat bandında beni üzmeyecek aldığıma pişman etmeyecek fiyat performans ürünü olarak gönül rahatlığı ile alabilirim doğru mudur hocam?

Yani bu fiyat bandında beni üzmeyecek aldığıma pişman etmeyecek fiyat performans ürünü olarak gönül rahatlığı ile alabilirim doğru mudur hocam?

Evet hocam, performans isterseniz en iyi seçenek X3 Pro ancak onunda kamerası ve ekranı kötü.
Kapak sorununu saymazsak (birçok kullanıcının ürün değişimi yapılıyormuş) A52 bu fiyat bandında sizin için en iyi seçenek.

Evet hocam, performans isterseniz en iyi seçenek X3 Pro ancak onunda kamerası ve ekranı kötü.
Kapak sorununu saymazsak (birçok kullanıcının ürün değişimi yapılıyormuş) A52 bu fiyat bandında sizin için en iyi seçenek.

Tamamdır hocam tekrar çok teşekkür ederim o zaman tavsiyeniz doğrultusunda bu cihazı almaya karar verdim Türkiye distribütör garantili olarak umarım satıcıyla sıkıntı yaşamayız.

Hawll hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama cihazı Vatan'dan almaya karar verdim ama kafama takılan bir şey var çoğu satıcıda menşei Vietnam yazarken Vatan da menşei Çin yazıyor Samsung Çin'deki fabrikalarını 2 sene önce kapattı diye biliyorum herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız acaba? ya da bir yanlışlık olabilir mi?

Dosya Ekleri

• A52.JPG
    A52.JPG
    35,6 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Hawll hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama cihazı Vatan'dan almaya karar verdim ama kafama takılan bir şey var çoğu satıcıda menşei Vietnam yazarken Vatan da menşei Çin yazıyor Samsung Çin'deki fabrikalarını 2 sene önce kapattı diye biliyorum herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız acaba? Ya da bir yanlışlık olabilir mi?

Hocam gerçekten pek bir fikrim yok.
Trendyol üzerinden almanızı tavsiye ederim bu arada 200 TL daha ucuz.
En ucuz şu an Trendyol üzerinden satılıyor.

Hocam gerçekten pek bir fikrim yok.
Trendyol üzerinden almanızı tavsiye ederim bu arada 200 TL daha ucuz.
En ucuz şu an Trendyol üzerinden satılıyor.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim linkte atabilirseniz çok sevinirim :) çalışıyorum şu an bakamıyorum çünkü hemen siparişi vereyim rn azından.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim linkte atabilirseniz çok sevinirim :) çalışıyorum şu an bakamıyorum çünkü hemen siparişi vereyim rn azından.

Attığınız fotodan anladığım kadarıyla Siyah'ını alacaksınız.
Buyurun;

Akakçe'de gösteriyor ancak tükenmiş, mavi olanı 3927 TL'ye bulunuyor.

Attığınız fotodan anladığım kadarıyla Siyah'ını alacaksınız.
Buyurun;

Akakçe'de gösteriyor ancak tükenmiş, mavi olanı 3927 TL'ye bulunuyor.

HaWll hocam yönlendirmeleriniz ve önerileriniz doğrultusunda cihazı almaya karar verdim ve siparişi az önce verdim mavi olanı beğenmediğim için siyah olanını buldum Trendyol'dan son 1 adet kalmış zaten umarım cihaz beni üzmez tekrardan emeğiniz için çok teşekkür ederim :)
Size zahmet bir de A52 kılıf ve sağlam bir ekran koruyucu cam önerirseniz çok şey istemiş olur muyum hocam ☺️

Son düzenleme:
Size zahmet bir de A52 kılıf ve sağlam bir ekran koruyucu cam önerirseniz çok şey istemiş olur muyum hocam ☺️

Hocam o konu hakkında bir bilgim yok :D kötü bir ürünü önermek istemem.
Ayrı konu açarsanız daha çok yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı