2500₺ Bütçe ile 24" 144HZ IPS Monitör Tavsiyesi

Bütçe
2500

Thursy

Kilopat
Monitör
24 inç, 144 HZ, IPS
Merhabalar, başlıkta yazdığım 2500₺(±250) bandında monitör arıyorum.

Aradığım özellikler:
  • 24 inç
  • 144 hz
  • ips
Bu üçü kesinlikle olmalı. 27 inç istemiyorum çünkü bakış mesafem yarım metreyi geçmiyor.

Bu fiyat bandında MSI Optix G241 ve LG 24GN600-B modellerini buldum. Bu modeller nasıldır?
Farklı tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de kullanmamış birisi olarak LG derdim. LG firması ekran, tv, panel kısmında kanıtlamış bir firma olarak hatırlıyorum. Ha diğerini kötülemek için demiyorum elbette.

İkisini de kullanmamış birisi olarak LG derdim. LG firması ekran, tv, panel kısmında kanıtlamış bir firma olarak hatırlıyorum. Ha diğerini kötülemek için demiyorum elbette.
Yorumunuz için teşekkürler. Firma kalitesi harici özellik farkı var mı? Eğer yoksa msi marka tercih edicem çünkü 400₺ gibi bir fiyat farkı var.

Merhabalar, başlıkta yazdığım 2500₺(±250) bandında monitör arıyorum.

Aradığım özellikler:
  • 24 inç
  • 144 hz
  • ips
Bu üçü kesinlikle olmalı. 27 inç istemiyorum çünkü bakış mesafem yarım metreyi geçmiyor.

Bu fiyat bandında MSI Optix G241 ve LG 24GN600-B modellerini buldum. Bu modeller nasıldır?
Farklı tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler...
MSI 23.8" OPTIX G241 Gaming Monitör, FHD, IPS, 144HZ, 1MS, HDMI+DP : Msi: Amazon.com.tr: Bilgisayar

Satıcı Amazon ölü piksel çıkarsa sorun yaşatmazlar. Ben de 2 monitör arasında kalmıştım MSI tercih ettim. LG olan monitörde Coil Whine sorunu yaşayanlar olmasaydı LG tercih ederdim. Ben şuan MSI kullanmaktayım ölü piksel çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı