₺2500 kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
₺2500

rodhazar

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar.
Başlıkta belirttiğim gibi, ₺2500 bütçem var. Wireless bir kulaklık almayı planlıyorum. Öncesinde fikir edinmek için yardımlarınızı bekliyorum.

4 yıldır Cloud 2 kullanıyorum. Kulaklıktan beklentilerimi eksiksiz karşılıyor fakat artık arıza vermeye başladı, yeni alacağım kulaklığı günde 4-5 saat FPS oyunlarında kullanacağım, bu yüzden beklentilerim konfor ve ses kalitesi (oyunda arkadaşlarımın duymadığı adımları Cloud 2 ile çok net duyuyorum).

Cloud 2 Wireless aklıma ilk gelen oldu fakat ses kalitesi olarak kablolu versiyonuna göre bayağı eksik kalıyormuş, arkadaş tavsiyesi ile Corsair kulaklıklar yöneldim ve şu anki seçeneklerim:

Corsair Virtuoso SE - Metalik gri
Trendyol fiyatı ₺2500

Corsair HS80
İncehesap fiyatı ₺1920

Corsair Void Elite Carbon
Hepsiburada fiyatı ₺1075

Corsair dışında bir öneriniz varsa öğrenmek isterim.

Son düzenleme:
Öncelikle iyi forumlar.
Başlıkta belirttiğim gibi, ₺2500 bütçem var. Wireless bir kulaklık almayı planlıyorum. Öncesinde fikir edinmek için yardımlarınızı bekliyorum.

4 yıldır Cloud 2 kullanıyorum. Kulaklıktan beklentilerimi eksiksiz karşılıyor fakat artık arıza vermeye başladı, yeni alacağım kulaklığı günde 4-5 saat FPS oyunlarında kullanacağım, bu yüzden beklentilerim konfor ve ses kalitesi (oyunda arkadaşlarımın duymadığı adımları Cloud 2 ile çok net duyuyorum).

Cloud 2 Wireless aklıma ilk gelen oldu fakat ses kalitesi olarak kablolu versiyonuna göre bayağı eksik kalıyormuş, arkadaş tavsiyesi ile Corsair kulaklıklar yöneldim ve şu anki seçeneklerim:

Corsair Virtuoso SE - Metalik gri
Trendyol fiyatı ₺2500

Corsair Virtuoso SE - Espresso
Hepsiburada fiyatı ₺1650

Corsair HS80
İncehesap fiyatı ₺1920

Corsair Void Elite Carbon

Hepsiburada fiyatı ₺1075

Virtuoso modelinde metalik gri ile espresso renkleri arasında ciddi bir fiyat farkı var, sebebini anlamış değilim. Varsa bilen, paylaşır umarım çünkü araştırdığımda bir fark göremedim.

Corsair dışında bir öneriniz varsa öğrenmek isterim.
HS80

Geri
Yukarı