2500 TL 144 Hz IPS monitör önerisi

Bütçe
2500

Alfabiski

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar herkese iyi forumlar. Sadece Valorant ve CS:GO oynuyorum. Başka bir oyun oynamıyorum. 144 Hz, mümkün olabildiğince düşük inputlag değerli, 1 ms, IPS bir monitör almak ve deneyimlemek istiyorum. TN panel istemiyorum. Rekabetçi oyunlarda beni üzmeyecek, kriz anlarda bir bulanıklık, görüntü bozulması olmayacak, ghosting konusunda üzmeyen bir monitör önerisi yapabilir misiniz? Yani monitörde düşük inputlag yakalamak için parlaklık falan kısılsın istemiyorum, gerçekten default olarak sağlam bir monitör istiyorum tepkime süresinden cok akıcılığı ön planda benim için. Bütçe maximum 2500 TL.

LG 24GN650 veya 600 sizin için uygun bir model.

LG 24GN650 veya 600 sizin için uygun bir model.

650 600'den hangisi iyi, monitör kullanıcı yorumları falan olumlu, incelediğim monitörlerden. Benm halihazırda kullanmış olduğum monitör inputlag değeri, renklerde canlılık ve tepkime süresi açısından gerçekten zayıf kalıyor. Bu yüzden de güzel bir monitör almak istiyorum. Yorumun için de teşekkür ederim güzel öneri :)

650 600'den hangisi iyi, monitör kullanıcı yorumları falan olumlu, incelediğim monitörlerden. Benm halihazırda kullanmış olduğum monitör inputlag değeri, renklerde canlılık ve tepkime süresi açısından gerçekten zayıf kalıyor. Bu yüzden de güzel bir monitör almak istiyorum. Yorumun için de teşekkür ederim güzel öneri :)
Stant olarak fark yok, haricinde aynılar. Stant olarak da 650 daha iyi ama pivot ve sviwel gibi özellikleri kullanacağınızı önermem.
ASUS VG249Q1R modeline bakabilirsiniz.
Sorunlu serinin sorunlu monitörü.

Stant olarak fark yok, haricinde aynılar. Stant olarak da 650 daha iyi ama pivot ve sviwel gibi özellikleri kullanacağınızı önermem.

Sorunlu serinin sorunlu monitörü.

Bayağı baktım monitöre yorumlar hep olumlu, sana da güveniyorum, benim az çok ne istediğimi anladığını düşünüyorum. ASUS TUF'dan uzak duruyorum ben çok canı yanan arkadasım oldu. Önerdiğin LG monitörü alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı