2500 TL 27 inç monitör tavsiyesi verebilir misiniz?

Harveyy

Femtopat
Daha fazla  
Bir aydır bunu araştırıyorum arkadaşlar bütçem 2.500 kadar çıkabilir. 27 inç monitör arıyorum bir yandan da 27 büyük mü gelir diye düşünmeden edemiyorum. Lütfen biri beni aydınlatsın ve bana alacağım monitörü bulun. Kafayı yiyeceğim bir türlü karar veremedim ama bir iki seçenek arasında kaldım.

MSI 27" OPTIX MAG271CV 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA

Mesela bu. Lütfen biri yazsın dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için kullanacaksın? Hangi oyunları oynuyorsun? Masanın genişliği kaç santim? 2K olmayacak ise 27 INCH Full HD monitörün görüntüsü nasıl?

Masan yeterli genişlikte ise genel kullanım için 27 büyük gelmez. Ancak o boyutta Full HD nasıl olur bilemiyorum. Tek kişilik oyunlarda büyük ekran ile daha fazla keyif alabilirsin. Ancak rekabetçi multiplayer FPS TPS tarzı oyunlarda en ideal 24 olduğu söylense bile genel kullanım olarak 27'de gayet kullanılır. Tabi bu sana bağlı.

Ne için kullanacaksın? Hangi oyunları oynuyorsun? Masanın genişliği kaç santim? 2K olmayacak ise 27 INCH Full HD monitörün görüntüsü nasıl?

Masan yeterli genişlikte ise genel kullanım için 27 büyük gelmez. Ancak o boyutta Full HD nasıl olur bilemiyorum. Tek kişilik oyunlarda büyük ekran ile daha fazla keyif alabilirsin. Ancak rekabetçi multiplayer FPS TPS tarzı oyunlarda en ideal 24 olduğu söylense bile genel kullanım olarak 27'de gayet kullanılır. Tabi bu sana bağlı.

Genelde valorant-csgo-fifa20 oynuyorum ve çok fazla da dizi izliyorum genel olarak aslında fps oyunları ama 27yide çok istiyorum 27 inç 2k alırsam ekran kartımın veremeyeceğini söylediler rx570 ekran kartıda alacam aynı zamanda ben canlı bi görüntü istiyorum oyunun içine alsın internet kafede 27 inç denemiştim inannılmaz keyif almıştım tabi 75 hz idi ama şuan ben 144 hz 27 inç monitörler arasında sıkışıp kaldım bir şeye karar veremedim

Geri
Yukarı