2500 TL bilgisayar toplama

Lee Yu Bin

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Antalya
Öncelikle "güzel bir oyun PC" düşüncenizi bir kenara bırakalım. 2. el bakmak gerekiyor bu bütçede çünkü sıfır kalmadı bu fiyata. Bu fiyata alacağınız kasa da yeni oyunları düşük ayarlarda anca oynatacaktır; eski oyunları veya LoL, CS, Valorant gibi oyunlar için ise yeterli olabilir. Bulunduğunuz bölgedeki 2. el sistemleri atın, değerlendirelim.

Konu sanki 2016'da açılmış da moderatörler 6 sene onaylamayı unutmuş gibi :d

KS
KS
M

Muhammed 45

Femtopat
Öncelikle "güzel bir oyun PC" düşüncenizi bir kenara bırakalım. 2. el bakmak gerekiyor bu bütçede çünkü sıfır kalmadı bu fiyata. Bu fiyata alacağınız kasa da yeni oyunları düşük ayarlarda anca oynatacaktır; eski oyunları veya LoL, CS, Valorant gibi oyunlar için ise yeterli olabilir. Bulunduğunuz bölgedeki 2. el sistemleri atın, değerlendirelim.

konu sanki 2016'da açılmış da moderatörler 6 sene onaylamayı unutmuş gibi :d

Bana 0 gerek yok zaten. Sadece parça önerisi yapın :)

GTA 5 ve Valorant oynatabilsin düşük ayarlarda yeter.

Lee Yu Bin

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Antalya

Xeon işlemci veya intel 3-4. nesil işlemci bakabilirsiniz 2. el sitelerinde. Ekran kartı olarak işiniz zor. Şöyle bir sistem gözüme çarptı, ekran kartının modeli neymiş bir sorun:

KS
KS
M

Muhammed 45

Femtopat
Xeon işlemci veya Intel 3-4. nesil işlemci bakabilirsiniz 2. el sitelerinde. Ekran kartı olarak işiniz zor. Şöyle bir sistem gözüme çarptı, ekran kartının modeli neymiş bir sorun:

İyiymiş aslında teşekkürler😅

Yukarı