2500 TL Bot Tavsiyesi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
3000'e kadar esneyebilir ama maksimum 2500 TL olsa daha iyi olur.
The North Face giyiyorum genellikle, verdiğim paraya değer ürünleri. Birçok özellik var. Ancak markası değişik olsun istiyorum bu sefer, önerilerinizi bekliyorum.
Edit: Bazı kişilere bütçe çok yüksek gelebilir lütfen yanlış anlaşılma olmasın, görgüsüzlük falan gibi gelmesin, internetten kendim de araştırıp bulabilirim diye düşünüyorsanız haklısınız ama belki bilen vardır diye sorayım dedim :) . Bu açıklamayı yapmak hiç istemezdim açıkçası.

Son düzenleme:
Klasik bot mu istiyorsun yoksa dağ tipi mi? Klasik arıyorsan Timberland 6 ve Dr. Martens 1460 8 giyiyorum ikisini de önerebilirim. Dr. Martens bulmak biraz zor yalnız. Timberland ürünleri uzun ömürlü ve konforludur aradığın bir model varsa bakabilirsin.

Vallahi uçmuyorsa 2500 e değmez.

Değiyor.

Klasik bot mu istiyorsun yoksa dağ tipi mi? Klasik arıyorsan Timberland 6 ve Dr. Martens 1460 8 giyiyorum ikisini de önerebilirim. Dr. Martens bulmak biraz zor yalnız. Timberland ürünleri uzun ömürlü ve konforludur aradığın bir model varsa bakabilirsin.

Değiyor.
Dağ tipi olursa daha iyi olur. Sağ olun hocam, inceleyeceğim bu botları.

Dağ tipi olursa daha iyi olur. Sağ olun hocam, inceleyeceğim bu botları.

Columbia botlara bakabilirsin. Klasik botunu kullansam da Timberland beni hiç üzmedi. Hatta ilk aldığım Timberland'in 6-7 senede ağzı yüzü yamulsa da ne yırtılma, ne açılma ne de su alma gibi sorunlar çıkardı. Gerçekten çok dayanıklı üretiyorlar. Aynı modelin yenisini 3 yıldır kullanıyorum o da ilk günkü gibi devam ediyor.

Dağ tipi olanların da üzeceğini sanmam, malzeme kalitesi ve dikişlerde dikkatliler.

Yeni konular

Geri
Yukarı