2500 TL bütçe gitar önerisi

IFoxx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle gitara yeni başlayacağım. Rocksmith kablosu var elimde gitar almak kaldı 2500 TL'ye gitar önerisi yapabilecek olan var mı? Metal rock çalmayı düşünüyorum. Aklımdaki model aşağıda linki olan modeldir sizce nasıl alınır mı?

Başlığa keşke elektrogitar yazsaydın.
Düzgün elektrogitarlar amfiyle falan birlikte en az 4K falan oluyor beklentin fazla olmasın.
Elektrogitar için amfi de alman lazım biliyorsun değil mi?

Artı -1 Eksi
Başlığa keşke elektrogitar yazsaydın.
Düzgün elektrogitarlar amfiyle falan birlikte en az 4K falan oluyor beklentin fazla olmasın.
Elektrogitar için amfi de alman lazım biliyorsun değil mi?

Bias FX var amfiye gerek yok zaten ya da rocksmith ya da bunun gibi bir ton sanal amfi var amfiye gerek duymuyorum sıkıntı yok

Hocam öncelikle linkini attığınız gitardan pek bir beklentiniz olmasın. Ek olarak o gitarda kullanılan Humbucker da metal soundu için tatmin etmeyecektir diye düşünüyorum.

Sana tavsiyem bu bütçede 2. ele yönelmen.
Eğer Jackson JS11 bulabilirsen başka modellere bakma bile bence bu bütçede en iyisi odur. Fakat alternatif olarak Epiphone, İbanez ve Cort modellerine de bakabilirsin kesinlikle pişman olmayacağın markalardır bunlar. Gidipte Midex Madison Jwin gibi gitarlar alırsan müzikten soğuyabilirsin.
Ve gitarını seçerken Çift Humbucker olmasına dikkat et. Metal çalmak istiyorsan Single manyetikler sizi hiçte tatmin etmeyecektir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı