2500 Tl Bütçeli Sistem Tavsiyesi

Dogramaci

Kilopat
Daha fazla  
Bütçemde belirttiğim gibi 2500TL civarındadır üç aşağı beş yukarı biraz daha arttırabilirim, uygun görüşleri olanların tavsiyelerini bekliyorum.
Dipnot: Bu işle haşır neşir olan üyelerden bekliyorum cevapları çünki; çalışan bir öğrenci olduğum için parayı bulmak kolay değil ve hemen 2 sene içinde tekrar değiştiremiyeceğim için iyi bir sistem olması benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör dahil mi sistemi ne zaman alacaksın sistemi şimdi alsan ekran kartı için temmuz ayını bekleyebilir misin ? İnternet alışverişi mi kullanacaksın yoksa vatan mı ?

Biraz geç oldu ama kusura bakma. Tavsiye eder miyim etmem temmuzu bekle RX 480 koyabiliriz diye düşünüyorum çünkü şimdi alacaksan budur. Üstüne bide hediyeli DOOM oyununu veriyorlar ana kart tan.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    38,5 KB · Görüntüleme: 171
i5 6500 Skylake
Asus B150M-K
Kingston HyperX Fury 8x2 16GB
120GB SSD+1TB WD HDD
GTX960
600Watt Psu'lu bir kasa. Bu sistemle uzun vadede oynayamadığın oyun olursa kendimi köprüden atarım. Toplam 2500 lira eder.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı