2500 TL Direksiyon Seti Önerisi

Paister

Kilopat
Bütçe 2500 TL geçmesin istiyorum ve gidip görerek almak istiyorum. Vatan, Mediamarkt, Teknosa gibi yerlerde PC ve PS4 uyumlu kaliteli hangi ürünü alabilirim? Ankara içinde oturuyorum. İkinci el almak istemiyorum çok çabuk bozuluyor ve garantisi bitmiş oluyor.

Tarifinize en çok uyan model Logitech G29. Mediamarkt, Vatan gibi yerlerin internet sitelerinde 2300-2500 küsür fiyatlara vitessiz olarak var. Mağaza fiyatı fark eder mi bilmiyorum. Vitesi ayrı şekilde yaklaşık 500 TL kadar. Gidip sorarsan belki set olarak kampanyaları falan vardır.

Tarifinize en çok uyan model Logitech G29. Mediamarkt, Vatan gibi yerlerin internet sitelerinde 2300-2500 küsür fiyatlara vitessiz olarak var. Mağaza fiyatı fark eder mi bilmiyorum. Vitesi ayrı şekilde yaklaşık 500 TL kadar. Gidip sorarsan belki set olarak kampanyaları falan vardır.

Şu anda mediamarkt sitesinde buldum dediğiniz ürünü 2300 TL ve evimin tam yanında bulunuyormuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı